Ege Hazır Yiyecek Konsept Çekimlerini Balıkçı Hasan'da Gerçekleştirdi

Kurumsal Kimlik Çalışmaları İçin Grafiket Adworks ile Anlaşan Ege Hazır Yiyecek, Ürün Çekimlerini Balıkçı Hasan'da Yaptı.Kurumsal ve Marka Kimlik Çalışmalarını Grafiket Adworks ile yenileyen Ege Hazır Yiyecek, Ürün ve Konsept Çekimlerini İzmir’in önde gelen balık restoranı Balıkçı Hasan’da gerçekleştirdi.
Balıkçı Hasan’da 09:00’da başlayan çekimler saat 18.30’a kadar devam etti. Mezelerin, hazır yemeklerin ve tatlıların konsept çekimlerinin yapıldığı prodüksiyon Balıkçı Hasan müşteri tarafından da ilgiyle izlendi. Çekim için hazırlanan ürünler müşterilere de ikram edilerek beğenilerine sunuldu. Basılı ve interaktif ortamda kullanılacak olan konsept çekimler Grafiket Adworks Kreatif Ekibi ve fotoğraf sanatçısı Emirali Kokal tarafından yapıldı.
Ege Hazır Yiyecek satış ve mutfak ekibide bu çekimler de yerini aldı. Ege Hazır Yiyecek’in Yönetim Temsilcisi Onur Tek, Yönetici Asistanı Derya Yeke, Satış Ekibinden Yeliz Şen ve Aşçı Sabri Ergülen katıldı. Grafiket Adworks Müşteri İlişkileri yönetmeni Beste Diriöz ve Ajans Başkanı Görkem Bozkır’da Balıkçı Hasan’daydı.
Balıkçı Hasan’ın İşletmecisi Toray Alp Altan ve Halkla İlişkiler Müdürü Şeref Altan’ın da eşlik ettiği çekimler son derece keyifliydi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER balıkçı hasan, ege hazır yiyecek, ege hazır yiyecek fotoğraf çekimi, balıkçı hasan resimleri, grafiket adworks, grafiket çalışmaları