EBSO Yılbaşı Kutlaması

Egeli Sanayiciler yeni yıl coşkusunu erken yaşadı...Egeli sanayiciler yeni yıl çoşkusunu erken yaşadı, Ege Bölgesi Sanayi Odası yeni yıl kutlamasını görkemli bir gece ile Çeşme'de gerçekleştirdi, EBSO Yönetim Kurulu'nun düzenlediği yeni yıla merhaba gecesinde EBSO Meclis üyelerine ve davetlililerine güzel bir gece yaşattı. Sahne performansının ardından kürsüye gelen EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, sanayicilerin yeni yıllarını kutlayarak, sağlıklı, huzurlu ve bol kazançlı bir 2013 diledi.

Sorunları gündeme getirdik

EBSO Yönetim Kurulu olarak üye ve çözüm odaklı, şeffaf, hesap verebilir, değişime ve gelişime açık hizmet anlayışıyla sanayicilerimize hizmet ettiklerini dile getiren Yorgancılar, görev yaptıkları süre boyunca yakın ilişki içerisinde olduğumuz bürokratlar ve paydaşları ile uyum içerisinde çalıştıklarını söyledi. Üyelerinin ulusal ve uluslar arası düzeyde rekabet gücünü arttıracak çözümler üretmek ve hizmetler sunmak misyonuyla faaliyetlerine yön verdiklerini belirten Yorgancılar, "Sanayi tarihimizde tartışılmaz önemli bir yeri olan, köklü kuruluşumuz EBSO’nun gücünü her platformda hissettik, hissettirdik. Bu gücün sürekliliğini sağlamak, bayrağı bir adım öteye taşıyabilmek için özveriyle çalıştık. Şüphesiz ki, değerlerimiz ışığında, üyelerinin ve bölge sanayiinin her türlü konusunu gündeme getirmek suretiyle yürüttüğümüz faaliyetlerimiz, çözüm ve sonuç odaklılığımız, ulusal çıkarları her türlü menfaatten önde tutarak, bir an bile göz ardı etmeden, ülke ekonomisinin, Ege’nin ve İzmir’in çıkarlarını gözeten anlayışımız, dün olduğu gibi inanıyorum ki yeni dönemlerde de korunacaktır. Ben bütün çalışma arkadaşlarıma fedakarca çalışmaları için teşekkür ediyorum" dedi.

Huzur, sağlık bol kazanç

Üzüntüleriyle, acılarıyla ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakacaklarını ifade eden Yorgancılar, iş dünyası olarak 2012 yılında sanayicilerin beklentilerimizin peşinde koştuklarını kaydetti. Refah düzeylerini arttırmak için girişimcinin önünün açılması, özendirilmesi ve teşvik edilmesi için uğraştıklarını açıklayan Yorgancılar, "Terör belasıyla öfkelendik, içimiz yandı. Her duyguda hepimizin kalbi birlikte attı. Ama yeni yılın ülkemize ve tüm dünyaya önce sağlık olmak üzere, birlik beraberlik, kardeşlik, şans, refah, bol kazanç, huzur ve aydınlık günler getirmesini diliyorum" diye konuştu.

Pasta kestiler

Hayata iz bırakın sloganıyla devam eden gece yeni yıl pastasının Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık divanı üyeleri ile birlikte kesilmesinin ardından Gülay Eralp'in birbirinden güzel şarkıları ile devam etti. Sanayiciler gecede 2012 yılının stresini atarken, yeni yıl için de enerji depoladılar. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EBSO, EBSO yılbaşı kutlaması, EBSO yönetim kurulu başkanı, EBSO hakkında