2013’te Altın Sektöründe Birçok İlk Gerçekleşecek!

Karakaş Atlantis Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş, 2013’te altın sektöründe birçok ilki gerçekleştireceklerini müjdeledi. Altın bankacılığına ilişkin yaptıkları anlaşmalara dikkat çeken Karakaş, 2013 yılında sektörde daha etkin rol oynayacaklarını belirtti.43 yıldır kuyumculuk sektöründe hizmet veren marka Karakaş Atlantis, 2013 yılında sektöre birçok yenilik getirecek ve altın bankacılığına ilişkin yaptıkları anlaşmalarla sektörde daha etkin rol oynayacak.

Konuya ilişkin olarak konuşan Atlantis Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Karakaş: “Kurumsallaşma ve sektörün resmileşmesi, yani kayıt altına alınması adına ciddi bir adım atacağız. Buçalışmalarımız sonucunda 2013 yılı 400 kuyumcu esnafımızı kredilendirmeyi planlamaktayız. Böylelikle ciromuzun ve faaliyet karımızın artmasını sağlayarak sürekli karlı bilançolar ortaya çıkarmak hedefindeyiz. Amacımız bu yeni bir yılda iş ortaklarımız ile birlikte yine son tüketiciyi de memnun edecek menfaat sağlayacak ticari faaliyetler içinde bulunmak, sontüketicinin ihtiyacı olan uzun vadeli uygun vade oranları ile taksitli satış kampanyalarını da yine iş ortaklarımızın hizmetine sunacağız, kısacası 2013 sektörde birçok ilki gerçekleştireceğimiz bir yıl olacak” şeklinde konuştu.

Kamil Karakaş ayrıca, Karakaş Atlantis olarak sektörü destekleyen tüm organizasyonların içinde yer alacaklarını ve sektörün gelişmesinde başrol oynamayı hedeflediklerini belirtti.
 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kamil karakaş, 2013te altın sektöründeki yenilikler, atlantis kuyumculuk, kuyumculuk sektörü hakkında, atlantis kuyumculuk hakkında, atlantis kuyumculuk yönetim kurulu başkanı