Görkemli Yılbaşı Partisi

Yılın en görkemli partisi ilk kez New Year’s Eve Kapsamında Yılbaşı Gecesi İzmir’de! Yeni Yılın En büyük Dans Partisi “New Year’s Eve 2013″ Beşinci Yılında Flying Concert Center’da!Türkiye’nin ve İzmir’in önde gelen Dj ve artistlerinin müthiş performansıyla sabaha kadar sürecek, İzmir’in en büyük Yılbaşı partisi New Year’s Eve, 31 Aralık gecesi Flying Concert Center’da gerçekleşecek.İzmir’in önde gelen organizasyon şirketlerinden Gale ve Fame organizasyon tarafından düzenlenen, dans müziği severlerin her yıl heyecanla beklediği New Year’s Eve, beşinci yılında yine yılbaşı gecesini unutulmaz kılacak.Muhteşem sahne performanslarına şahit olmak için acele edin!
Türkiye sınırlarını aşan ünü ile dünyada bir çok etkinlikte tercih edilen ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği en başarılı bayan DJ’lerinden DJ ECE TOPRAK bu eğlenceli gecenin asları arasında yer alacak. Yüzde yüz eğlence Yüzde Yüz Türkçe sloganı ile Türkiye’nin türkçe efsane dj’i AKŞİT ERSOY geceye türkçe müzikleri ile tempo katıcak.. R&B müziğini İzmir’e sevdiren DJ RASCO geceye R&B şarkıları ile farklı bir müzik tarzınıda geceye yansıtacak..
New Year’s Eve’nın sürprizleri bununla da bitmeyecek, 2012 yılının en iyi bayan dj’lerinden Kafepi’nin müzik direktörü Dj Gönül Tekin’de kabininde olacak.
Line UP;
22:30 – 23:30 Dj.Rasco
23:30 – 00:30 Akşit Ersoy
00:30 – 01:30 One Night Stand Dance Show
02:30 – 03:30 Dj.Ece Toprak
03:30 – 04:30 Dj.Gönül Tekin
Vip Stand: 4 kişiye kadardır. 4 kişiyi geçmesi durumunda kişi başı 120 TL / her 4 kişide 1 şişe ilave. 1 şişe Vodka, soft drink, çerez, servis dahildir. Fiyatı 500 TL’dir..
Deluxe Loca: 10 kişiye kadardır. 10 kişiyi geçmesi durumunda kişi başı 200 TL / her 4 kişide 1 şişe ilave. 2 şişe Vodka, 1 şişe Viski + 1 Şişe Şampanya, soft drink, mevye, çerez, servis dahildir. Fiyatı 2000 TL’dir..
Sınırsız yerli-yabancı içkinin, dans ve ışık gösterilerinin yer alacağı bu muhteşem gecede yerlerinizi şimdiden ayırın.
Limitsiz Yerli & Yabancı İçki 100 TL.
İndirimli Biletler Biletix’te
Loca ve Bistro Rezervasyonu
05323044514
Atatürk Spor Kompleksi İçi (Eski Club Fly) 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir yılbaşı, izmirde yılbaşı, izmir yılbaşı etkinlikleri, izmirdeki en iyi parti, ece toprak yılbaşı programı, izmir magazin, magazin izmir, izmirde magazin