HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

Atakan Alaca

YEŞİLİN SONBAHARA ETKİSİ

Magazinizmir

Gardırobumuza yeni renkler eklemek çoğumuzun kaçtığı bir durum.  Yeni renkleri dolabımıza doğru şekilde ekleyerek konfor alanımızı genişletme ve bu havuzda alternatif yaratma fikri gündelik hayatımızda ‘’Ne Giysem?’’ sorusuna yanıt vermeye yardımcı olacaktır. Renkli görünümü sevenler ya da artık dolabıma renk katmak istiyorum diyenler bu sonbahar yeşil parçaları tercih edebilir.

Trendleri kendimize göre uyarlamada dikkatli seçimler yapmak ve bu tercihlerde kendi stilimizi yansıtmak en doğru karar olacaktır. Çarpıcı gözükmek isteyenlerin korkusuzca yaptığı tercihlere Louis Vuitton’un ispanyol paça yeşil pantolonlarının yardımcı olacağı gibi daha spor gözükmek isteyen rahat olmanın hissinden vazgeçemeyenlere Isabel Marant’ın da rahatlık fikrinden oluşan bol kalıp gömlekler, basic-oversize sweatshirtler her zaman kurtarıcı olacaktır.

Sonbaharda trendi üstünüzde taşımak için yeşil ekoseli gömleğinizi üstünüze geçirerek stilinizle konforunuzu birleştirebilirsiniz. Yeşili, ayakkabı listenize eklemekte fayda var. Yeşil Converse ve Adidas Stan Smith gibi spor ayakkabı tercih ederek kombininizi rahat ve cool gösterebilirsiniz.

İster Dries Van Noten den yeşil renkli geometrik desenli bir trençkot isterseniz de yeşil bir triko yelek ile güçlü dokunuş yapabilir ve sonbahara yakışan bu rengi büyük parçalarda kullanabilirsiniz.

Daha spor gözükmek için indigo renkte jeanlerinizle uyum sağlayacak sweatshirtleri birlikte kullanmak kurtarıcı olurken günlük giyimde bu kombin sizi daha özenli kılacaktır.

Güven enerjisi taşıyan yeşili aksesuarlarda kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızın aksanını; şık ya da sokak modanıza göre oluşturmak için yeşil kordonlu saatler, kahverengi kazağınıza yakışacak yeşil bir atkı, büyük bir sırt çantası veya takım elbiseleriniz için yeşil bir mendil kullanarak oluşturabilirsiniz.

Yeşili kendi stilinize uyarlamada sınır tanımadan hareket edebilirsiniz.


Yazarın Diğer Yazıları
FACEBOOK İLE BAĞLAN