HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 13 Eylül 2019

NEW YORK MODA HAFTASI’NDA RAISAVANESSA RÜZGARI ESTİ

Magazinizmir
SS2020 koleksiyonu The Lambada’yı, New York Moda Haftası resmi takviminde sunan RaisaVanessa, Spring Studios’ da gerçekleşen defilede çok sayıda ünlü ismi ağırladı.

2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu The Lambada’yı, New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde gerçekleştirdiği defileyle sunan RaisaVanessa, Amerika’da büyük ilgiyle karşılandı ve moda haftası çerçevesinde gerçekleştirilen bir çok etkinlikte dünyaca ünlü isimlerin tercihi oldu.
Fenty Fashion Show’da Paris Hilton, Fashion Media Awards’da Sai De Silva, Jessica Wang, Amanda Steele ve Jessian Gravel Lachowski, Harper’s Bazaar Icon Parti’de Danielle Bernstein ve Devon Windsor, Mosaic Federation Gala’da Fernanda Liz RaisaVanessa tasarımlarıyla göz kamaştırdı.

Spring Studios’ da gerçekleşen defilede; Andi Matichak, Brittany Snow, Brooks, Nader, Dylana Suarez, Danielle Benstein, Draya Michele, Erica Pelosini, Francisco Lachowski and JessiAnn Gravel, Iskra Lawrence, Julia Cumming, Lexi Wood, Lindsey Dupuis-Bledsoe, Max & Emily Schneider, Madison Guest, Manuela Frey, Marianne Fonseca, Mary Lawless Lee, Natalie Suarez, Nicole Williams English, Rocky Barnes, Rosa Crespo, Rose Vandekerckhove, Tamara Kalinic, Manuela Frey, Valentina Ferrer, Victoria Justice gibi çok sayıda ismi ağırlayan RaisaVanessa, modaseverleri Soho’da açtığı pop up mağazada ağırlamaya devam ediyor.

RaisaVanessa AW 2019 Modern Decadance koleksiyonunun satışa sunulduğu, SS2020 The Lambada koleksiyonu için sipariş alınan pop up mağaza, 138 Wooster St New York, NY 10012 adresinde 30 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN