HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 5 Şubat 2020

GEÇİŞ MEVSİMİNİN KİLİT PARÇALARI ALTINYILDIZCLASSİCS’TE

Magazinizmir
Mevsim geçişleri oldukça kafa karıştırıcı olabiliyor. Kıştan çıkıp yaza doğru yol aldığımız aylarda montumuzu elimize mi alsak, üstümüzde mi taşısak, bilemediğimiz bahar mevsimi için AltınyıldızClassics’ten ideal öneriler sizi bekliyor.

İşte hem soğuklardan koruyacak hem de adım adım yaklaşan ilk bahara karşı hazırda tutacak birbirinden güzel stil önerileri...

Trendleri kendi çizgisinde başarıyla yorumlayan erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics’in bomber montları, ilk bahara geçişin kurtarıcısı olurken yeni mevsime ayak uydurmak için erkeklere şık, rahat ve keyifli bir kullanım sunuyor.

Ayrıca koleksiyonda ki hafif ve ince olmasıyla ön plana çıkan puffer montlar, farlı renk alternatifleriyle stil sahibi şehirli erkeklere günlük yaşamda ayrıcalıklı bir stil kazandırıyor.

Geçiş döneminin ara bulucu parçaları Altınyıldız Classics ceketler ise mevsim geçişlerinde dış giyim rolü üstlenerek işlevsellik alanını genişletiyor. Ayyıldız Classics ceket modelleri, farklı tarzlara hitapeden kesimleri sayesinde pek çok durumun kurtarıcısı oluyor. Gündelik giyimin vazgeçilmezi olan Jean pantolonlar, ceket kombinleri için favori parçalar arasında yer alıyor. Casual şıklık yakalayabileceğiniz blazer ceketler, cesur tercihler yapmanıza olanaktanırken, bisikletyaka T-shirtlerden klasik kesim gömleklere kadar çeşitli parçalarla birlikte zahmetsizce kullanabilirsiniz. Altınyıldız Classic ceket modelleriyle giyiminize hareket katabilir, ceket içine kazak çözümleri ya da kontrastrenkli veya ton sür ton oluşturacak gömleklerle ile tarzınızı zenginleştirebilirsiniz.

Geçiş sezonunun öne çıkan parçalarına Altınyıldız Classics mağazalarından ve altinyildizclassics.com adresinden ulaşabilirsiniz.

www.altinyildizclassics.com

Facebook: altinyildizclassics

Instagram: @altinyildizclassics

Twitter: @altnyldzclsscs

FACEBOOK İLE BAĞLAN