HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Haziran 2019

Mövenpick Hotel Izmir, yaza “fit” başladı!

Magazinizmir
Mövenpick Hotel Izmir’in gelenekselleşen yaza merhaba partisinde bir araya gelen davetliler, sağlıklı yaşam konseptli etkinlikte keyifli saatler geçirdi.

Mövenpick Hotel Izmir, 11. katında yer alan ve muhteşem İzmir manzarasıyla misafirlerini büyüleyen Mistral Lounge Bar'da "Fit in Summer" partisi gerçekleştirdi. Mövenpick Hotel Izmir, iş ortağı olan turizm şirketlerini, acente çalışanlarını ve yöneticilerini, sağlık kulübü üyelerini bir araya getirerek yazın gelişini kutladı. DJ performans, renkli kokteyller, sağlıklı atıştırmalıklar, spor aktiviteleri eşliğinde oldukça renkli geçen partide, ödüllü yarışmalar oldukça ilgi çekti.

Davetliler, önce otelin spor eğitmeni Gökçe Yıldızer eşliğinde spor yaptılar. Ardından düzenlenen kısa yarışmada 2 kişi 60 dakikalık masaj kazanırken; gece sonunda düzenlenen çekilişle 6 davetliye, sağlık kulübü üyeliği, 90 dakikalık lavanta masajı, 3 saatlik personal training hediye edildi.

Gecenin ev sahipleri Genel Müdür Erhan Çetin ve Satış direktörü Fulya Sözer, misafirlerle bire bir ilgilenerek, yaz sezonundan beklentilerini turizmcilerle paylaşma imkanı buldular. Başaşçı Murat Yıldız ve ekibinin hazırladığı sağlıklı lezzetleri deneyip sohbet ederek, sıcak ve keyifli bir akşam geçirmek için böyle bir gece organize ettiklerini belirten Çetin, misafirlere katılımlarından ve iş birliklerinden ötürü teşekkür etti.

Yaklaşık 80 kişinin katıldığı gecede misafirler İzmir körfezine karşı unutulmaz bir gece geçirdiler.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN