HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 30 Nisan 2019

IŞIK FEST/19'da Seksendört’le Mor ve Ötesi Rüzgarı Esti

Magazinizmir
Türkiye’nin en başarılı alternatif rock gruplarından Mor ve Ötesi ile gençlerin en sevdiği müzik gruplardan Seksendört, Işık Üniversitesi’nin geleneksel bahar festivali IŞIK FEST/19’da muhteşem konserlere imza attı.

Bu yıl 26 – 27 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen ve birçok sosyal, kültürel ve sportif etkinliğin yer aldığı Işık Üniversitesi’nin geleneksel bahar festivali IŞIK FEST/19’un ikinci gününde, Türkiye’nin sevilen iki grubu; Seksendört ile Mor ve Ötesi birbiri ardına sahne aldı.

Amatör grupların canlı performansının ardından sahneye çıkan her iki grup da, Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’ndeki festival alanını dolduran 4 binin üzerindeki Işıklı gence, keyifli saatler yaşattı.

Işıklı öğrenciler, beğeniyle takip ettikleri müzik grubu Seksendört’ün şarkılarıyla baharın romantizmini yaşarken, gençlerin en sevdiği alternatif rock gruplarından Mor ve Ötesi, 1,5 saat kaldığı sahnedeki enerjisiyle muhteşem bir performans sergiledi.

'Bir derdim var', 'Deli', 'Şehir', 'Cambaz' gibi bilinen şarkılarını sevenleriyle birlikte söyleyen Mor ve Ötesi, konser bitiminde Işıklı öğrencilerin ısrarlı alkışlarıyla iki kez daha sahneye çıkarak, hareketli şarkılarıyla gençleri coşturdu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN