HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Mayıs 2019

Bisan, İzmir Yollarını Kırmızı Beyaza Boyadı

Magazinizmir
İzmir’de kurulan ve yıllar içerisinde Türkiye’nin efsane bisiklet markası haline gelen Bisan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yine fark yarattı.

İki farklı bisiklet grubunun etkinliklerine sponsorluk desteği veren Bisan, 55 yıldır olduğu gibi gençlere mutluluk dağıttı.

Tüm Türkiye’de coşkuyla kutlanan Kurtuluş Mücadelesi’nin başlangıcının 100. Yılı ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, İzmir’de Bisan sponsorluğunda gerçekleşen bisiklet turlarıyla sporla dolu kutlandı. Bike İzmir ve Karşıyaka Bisiklet Platformu (KARBİP) gruplarının organize ettiği bisiklet turlarında, 2100’ün üzerinde katılımcıya Bisan sponsorluğunda hazırlanan 100. Yıl özel bisiklet formaları dağıtılırken, 2 bisiklet turunun da ardından katılımcıların içerisinden çekilişle belirlenen şanslı kişilere Bisan bisikletleri hediye edildi.

Bisan sponsorluğunda İzmir yollarını kırmızı beyaza boyayan bisiklet turlarına, İzmirli vatandaşlar da alkışlar ve kornalar eşliğinde büyük bir coşkuyla destek verdi.

55 Yıldır Gençlerin Yanında

Her iki bisiklet turunda da katılımcılarla birlikte pedal çeviren Bisan Ceo’su Ali Orçun Bal, Bisan’ın 55 yıldır gençlerin yanında olduğunu belirterek, "İzmir’de kurulan ve kısa sürede ülkemizde bir efsane haline gelen Bisan, tarihten bugüne gençler başta olmak üzere her yaştan vatandaşımızın destekleriyle bu başarıya ulaştı. Biz de özellikle gençlerimizden aldığımız bu destek karşısında onları hiçbir zaman yalnız bırakmadık ve bugüne kadar hayata geçirdiğimiz pek çok projemizle gençlerimizin yanında olduk. Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlık mücadelesinin 100.yıl dönümünde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda da yine gençlerimizle yan yana olmanın gururunu yaşadık" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN