HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 9 Mart 2021

Meghan Markle ve Prens Harry’dan Olay Yaratan Röportaj!

Magazinizmir
Prens Harry ve Sussex düşesi Meghan Markle, kraliyet ailesinde görevlerini gerçekleştirirken yaşadıkları olayları geçtiğimiz günlerde verdikleri bir röportajda anlattı. Röportaj, magazin dünyasına bomba gibi düştü. İşte o çok özel röportajdan ilginç detaylar;

 2020 yılının başında kraliyet ailesindeki görevlerinden ayrılan ve başta kraliyet ailesi sonrasında dünyada büyük yankı uyandıran Prens Harry ve Sussex düşesi Meghan Markle, kraliyet ailesinde görevlerini gerçekleştirirken yaşadıklarını Oprah Winfrey ile gerçekleştirdikleri çok özel röportajda paylaştı.

“Artık Yaşamak İstemiyordum.”

Kraliyet Ailesindeki görev süreçlerinde Meghan Markle hamilelik sürecinde intihara meyilli olduğu, artık yaşamayı dahi istemediği zamanlar yaşadığını dile getirirken “Ben hamileyken, bebeğimin prens ya da prenses olmasını istemediler. Bebeğime güvenlik tanınmayacağını söylediler. Oğlum doğduğunda ten renginin ne kadar koyu olacağına dair konuşmalar oluyordu ve bundan endişeleniyorlardı.” dedi. Prens Harry ise kraliyet ailesindeki görevinden ayrılmasındaki en büyük etkenin “anlayışsızlık” olduğunu, annesi Prenses Diana'nın 1997'deki ölümünü anımsatarak, tarihin tekerrür etmesinden korktuğunu dile getirdi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN