HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 20 Nisan 2021

Taptaze Bir Mekân: Rika Cihangir!

Magazinizmir
Haziran 2020’de İstanbullularla buluşan Rika Cihangir, birden fazla alternatifiyle kısa zamanda ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Pandemi sebebiyle geçici olarak hizmete ara veren Rika Cihangir, mart ayı itibariyle yeniden kapılarını açtı!

Her Adımda Gökyüzüne Biraz daha Yaklaşacaksınız!

Rika Cihangir’in her katı özenle tasarlanmış. Her bir merdiveni çıktığınızda gökyüzüne ve eşsiz İstanbul manzarasına biraz daha yaklaşıyorsunuz.
Rika Cihangir 4 ayrı alternatifiyle ruhunuza hizmet ediyor!
Hemen girişte enfes lezzetleri ve leziz menüsüyle Rika Brasserie, damak tadından ödün vermeyenleri ve tüm merak edenleri ağırlamak için bekliyor.
Diyelim ki, ev konforunda ve Taksim’e ya da İstanbul’un birbirinden güzel semtlerine kolayca ulaşabileceğiniz merkezi bir yerde kalmak istediniz. Bunun için de bir üst kata çıkmanız yeterli. Evreka House,1. ve 4. Katlar arasında, 1+0, 1+1, 2+1 toplam 12 odasıyla sadeliği, şıklığı ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için sıcacık bir ortam sunuyor. Odalar hem otel hizmeti veriyor hem de uzun konaklamalar için ev konforu sağlıyor.
Seçenekler hala bitmedi! Toplu organizasyonları sevenler için 14 numara, manzarasız kahvemi yudumlamam diyenler içine Rika Teras hizmet için meraklılarını bekliyor.

14 Numara: Keyifli Toplantıların Adresi

Rika Cihangir’de 14 Numara, toplantıların değişmez adresi olacak gibi görünüyor. Oturma grubu, kişiye özel tv köşesi, banyosu ve eşsiz manzarasıyla alışılmış toplantılara yeni bir bakış açısı getiriyor. Aynı zamanda en sevdiğiniz grubunuzla size özel bir alanda buluşmak için bulunmaz bir fırsat. Doğum günleri, oyun partileri, bekarlığa veda eğlenceleri ve daha pek çok etkinlik için birlikte vakit geçirmek istediğiniz arkadaşlarınızı alıp gelmeniz yeterli.

Seyr-i İstanbul

Kalabalığından yorulduğumuz, izlemeye de doyamadığımız İstanbul’a tepeden bakmak isteyenler içinse alternatif, İstanbul’un en geniş eski şehir manzarasıyla; Rika Cihangir Teras. Eşsiz manzarası, zengin menüsü, dj performansları ve her Salı düzenlenen Uzak Doğu Günleriyle hem damak tadınıza hem de ruhunuza hitap ediyor.
İstanbul’un tadını çıkarmak için tek yapmanız gereken arkanıza yaslanmak; müzik, manzara ve tatmaya doyamayacağınız lezzetler eşliğinde İstanbul’u seyretmek…

Kısa sürede Cihangir sakinlerinin buluşma noktası haline gelen Rika Cihangir, Tüm İstanbulluları ağırlamak için bekliyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN