Sporcu Dostu Burger: "Ohannesburger"

İzmirli Mehmet Ali Yazıcıoğlu'nun kurduğu ve yerli burger markası olarak 6 şubeyle hizmet veren Ohannesburger, fileye desteğini sürdürüyor.Ohannesburger, bu yıl başarılı performansıyla 1'inci Lig'e yükselen Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü (Balspor) Erkek Voleybol Takımı'nın yiyecek sponsoru olarak, spor ve sporcuları her platformda desteklemeyi hedefliyor.

Sosyal sorumluluk anlayışı ve gençleri spora yönlendirmek amacıyla Balspor'a sponsor olduklarını söyleyen Kurucu Mehmet Ali Yazıcıoğlu, takımın sahadaki başarılı performansını gördükçe gururlandıklarını söyledi.

Yazıcıoğlu, hiçbir katkı maddesi olmadan üretilen ve sporcuların hem protein, hem de karbonhidrat gereksinimlerini karşılayan Ohannesburger'in sağlıklı ve lezzetli ürünler sunduğunu kaydetti.

Ohannesburger'de farklı lezzetlerden oluşan mönülerle iddialı olduklarını belirten Mehmet Ali Yazıcıoğlu şöyle devam etti: "Yeni lezzetleri burgerseverlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Butik hamburgerci konseptiyle Bornova, Bostanlı, Alsancak, Buca ve Balçova'nın ardından, kısa bir süre önce hizmete açtığımız Manisa şubemizde Ohannesburger tutkunlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mehmet Ali Yazıcıoğlu, Ohannesburger İzmir, İzmir Ohannesburger, Bornova Anadolu Lisesi İzmir, İzmir yeme-içme, İzmir Mekanları