HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 4 Ağustos 2020

Şehrin Ortasında Doğal Bir Yaşam Alanı Sunan “ORGANİKANYON” Haftanın Beş Günü Kanyonda’da!

Magazinizmir

 2011 yılından beri Kanyon misafirlerinin uğrak yeri olan Organikanyon, ziyaretçilerini doğaya ve doğal olana yönlendirmeye devam ediyor. Hizmet vermeye başladığı günden bu yana hijyen ve sağlık koşullarının en üst düzeyde tutulduğu Organikanyon artık haftanın beş günü Kanyon etkinlik alanında!

 

Her salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi 12.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veren Organikanyon’daki tüm ürünler üretildiği bölgedeki sosyo-ekonomik koşullara olumlu katkı sağlayan ve hikayesi olan ürünler arasından seçiliyor. Organik sertifikalı ürünlerin yer aldığı Organikanyon, alışverişin yanı sıra ekolojik yaşam alternatiflerinin de deneyimlenmesine olanak sağlıyor.

 

 

Organikanyon Datça Murat Çiftliği ürünleri ile Kanyon açık havasında misafirlerini bekliyor!

 

Datça Murat Çiftliği’nin tepelerin rüzgârı, doğal yağmur suları ile büyüyen zeytin ve badem ağaçları, en saf hali ile yeşeren kekik, karabaş otu, adaçayı gibi şifalı bitkileri; rüzgâr, meltem, mehtap, denizin mis kokusuyla oluşan taptaze ürünleri, aynı doğallık ve tazelikle topraktan Organikanyon’a geliyor.

 

Her bir ürünün özel olarak, el değmeden paketlendiği ve ambalajlandığı Organikanyon, misafirlerine hijyenik ve sağlık koşullarına uygun alışveriş olanağı sunuluyor!

 

Organik sebze-meyve dışında, zeytinyağından makarnaya, reçelden kurutulmuş meyvelere kadar birçok ürünle birlikte Datça Murat Çiftliği markalı ürünler de oldukça dikkat çekiyor.

 

Türkiye’de organik ürünlere dair her türlü yeniliğin sunulduğu “ORGANİKANYON”, her salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi Kanyon’da organik seven herkesi bekliyor!

FACEBOOK İLE BAĞLAN