HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 13 Mart 2020

SBARRO® TURKA SERİSİ’NDEN KIYMALI PİDE!

Magazinizmir
TAB Gıda güvencesiyle hayatın en lezzetli dilimini sunan Sbarro®, Turka Serisi ile geleneksel tatları, lezzet tutkunlarına sunuyor. Çıtır hamuru, nefis dana etinden yapılan kıyması ile tam 50 cm'lik dev kıymalı pide, Sbarro® müdavimlerine lezzet şöleni yaşatıyor!

 Geleneksel lezzetleri de menüsünde bulundurun Sbarro®, Turka Serisi’yle pide dünyasında tepsiler yeniden dağıtılıyor! Leziz ve ekonomik menüsüyle pide severleri sevindiren kampanya; çıtır hamuru, nefis dana etinden yapılan kıyması ile 50 cm'lik dev kıymalı pide, orta boy Coca Cola ile sadece 9,95 TL’ye restoranlarda yer alıyor.

 

Tazelikten ve kaliteden ödün vermeyen Sbarro®, bu eşsiz lezzetleri ekonomik fiyatlarla lezzet tutkunları misafirlerine sunuyor.
 

Sbarro® ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.sbarro.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.
 

 

TAB Gıda hakkında:
ATA Grubu'na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye'de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby's®'i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci® ve 38 Usta Pideci® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

FACEBOOK İLE BAĞLAN