HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 13 Nisan 2021

Modunuza Göre Lezzetler Beer Mood'da!

Magazinizmir
Alsancak'ın vazgeçilmez köşelerinden Gül Sokak'ta harika bir mekan kapılarını açtı. Beer Mood Gastro Pub adıyla açılan mekan, seçkin yemek menüsü ve sıradışı içecekleriyle misafirlerinden tam not aldı.

 İzmir’in en klas noktalarından Alsancak Gül Sokak’ta artık İzmirlileri yepyeni

bir mekan karşılıyor. İnsanların günün yorgunluğunu attığı dost meclislerinin kurulduğu çok özel bir yer olmayı hedefleyen mekan, günlük aperatif atıştır- malıkları, özel içecek çeşitleri ile insanların sosyalleşmesi ve sohbet etmesi için planlanmış sokağın bistro konseptindeki ilk mekanı olarak oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca enfes lezzetleri tadabileceğiniz, prestijli konumu ile de ideal bir buluşma noktası olan Beer Mood, zengin görsel sunumları ve özel menüleriyle mutlaka deneyimlenmesi gereken bir mekan olarak adından söz ettiriyor.
 
 
 
Menüsüyle Fark Yarattı!
Usta ellerden çıkan seçkin menüsüyle İzmirlilere bambaşka bir deneyim yaşatmayı planlayan Beer Mood bu konuda oldukça iddialı. Keçi Peynirli Sıcak Tapas’tan Füme Kaburgalı Pizza’ya, Mushroom Burger’den Ege Otlu Salata’ya, Tagliatelle’den Greek Izgara Somon Salata’ya, Dana Sosis Barbekü’den Beyaz Çikolatalı Kestane Şekerli Suffle’ye dopdolu menüsüyle misafirlerini ağırlayan mekan seçimlerinize uygun içecek önerileriyle de size bambaşka bir dene- yim yaşatıyor. Önümüzdeki süreçte Çeşme, Bodrum, İstanbul ve Ankara gibi yerlerde şubeleşmeyi düşündüklerini belirten mekan sahipleri, 20 yılı aşkın tecrübedeki mutfak şefleri Nurullah Yaşar ve özel oluşturdukları ekipleri ile Gastro Pub isminin hakkını sonuna kadar verdiklerini belirtti.
 
 
FACEBOOK İLE BAĞLAN