HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 10 Şubat 2017

Kahvenin En Keyifli Hali ‘’Brew Mood Coffee’’

Magazinizmir
Kahveye keyifli anlar eklemenin ve gerçek bir kahve ile tam da istediğin modu yakalamanın tam zamanı!

İzmir'de; Alsancak Kıbrıs Şehitleri, Alsancak Sevgi Yolu, Bornova Süvari Caddesi, Yaşar Üniversitesi, Mavişehir Ege Park ve Buca Öğretmen Evleri Caddesi'nde toplamda 6 şubesiyle, Türkiye kahve ve çay sektörüne hızlı bir giriş yapan Brew Mood Coffee & Tea, müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Dünya kahveciliğinin en kaliteli örneklerini bulabileceğiniz Brew Mood Coffee ‘de keyifli sohbetler eşliğinde leziz kahve deneyimleri yaşayabilir, Brew Mood'un özel paket ürünlerini satın alıp, bu keyifli mutluluğu ev ve ofisinizde de sürdürebilirsiniz.

"Yeni nesil çay & kahve mağazacılığı" akımını başlatan Brew Mood, kahve ve çay içme alışkanlığını bir "satış aracı" olarak değil, "ihtiyaç" olarak görüyor ve bu bakış açısıyla müşterilerine yeni nesil kaliteli kahvelerini ikram ediyor. Brew Mood mağazaları içerisinde sunduğu ürünler ile “demleme sanatının” inceliklerini misafirleriyle buluşturmayı da ihmal etmiyor.

Yeni nesil demleme metodlarını içeren kahve workshopları, ulusal & dünya lezzetlerinin tadımı, ev tipi demleme yöntemleri ve ekipmanları ile pozitif müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla hizmet sunmaya devam eden Brew Mood ile “kahve artık bi’başka keyifli” olacak.

www.brewmood.com.tr

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN