HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 12 Mart 2020

GODIVA’DAN YEPYENİ BİR LEZZET: TOURBILLON KEK

Magazinizmir
Dünyanın önde gelen premium çikolata markası Godiva, kafe menüsüne eklediği yeni lezzeti Tourbillon Kek ile misafirlerine eşsiz bir çikolata deneyimi sunuyor.

 Godiva, çikolatadan doğan tatları sunduğu kafe menüsüne eklediği yeni lezzetlerle misafirlerine sıra dışı gastronomi deneyimleri yaşatmayı sürdürüyor. Godiva’nın çikolata tutkunlarıyla buluşturduğu yeni Tourbillon Kek, misafirlerini benzersiz ve yoğun çikolatalı bir lezzet yolculuğuna çıkmaya davet ediyor.

 

İçerisinde Godiva çikolata şeflerinin geliştirdiği ve markanın imzası haline gelen bitter pralinlerinden Tourbillon 85'in yer aldığı bu enfes brownie formundaki kek, lezzeti dengelemek için yanında vanilyalı dondurmayla servis ediliyor. Godiva’nın yüzde 85 oranında yoğun kakao içermesine rağmen kremsi bir lezzete sahip olan ikonik Tourbillon 85 pralini, bu yeni kekin orta katmanını oluşturuyor. Ilık olarak servis edilen Godiva Tourbillon Kek çikolata severlere yoğun ve baştan çıkarıcı bir çikolata deneyimi sunuyor.

 

 

Kahve keyfinizi tamamlayacak olan Godiva’nın bu yepyeni lezzetini, Nisan başından itibaren tüm Godiva Café ‘lerde bulabilirsiniz.

 

Godiva Hakkında

Premium çikolatanın global lideri olan Godiva, 1926 yılında Brüksel’de Pierre Draps isimli Belçikalı bir çikolatacı tarafından kuruldu. Kuruluşundan yaklaşık 100 yıl sonra bile Godiva çikolatasının her parçası hala aynı kalitede, Belçika’ya özgü ustalık ve dünyanın en iyi içeriğiyle farklılaşıyor. Godiva’nın tüm dünyada 100’den fazla ülkeye dağıtımı bulunuyor. Müşteriler, Godiva’yı markaya ait ikonik butik mağazalar, duty free’ler, kafeler, e-ticaret kanalıyla ve birçok seçkin mağazada deneyimleyebiliyor. Godiva kendini tüketicinin beklentilerinin üzerinde yenilikçi, lezzetli yiyecek ve içecek ürünleri sunmaya ve onlara mükemmel anlar yaşatmaya adıyor. Ünlü trüf çikolataları ve çift kalıpla üretilen çikolatalarından Avrupa tarzı bisküvilerine, ayrı ayrı paketlenmiş çikolataları, sıcak çikolatası, dondurmalı ürünleri ve diğer lezzetleriyle Godiva, misafirlerine en leziz çikolata deneyimini sunmayı vadediyor. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak Godiva, dünya çapında sürdürülebilir uygulamaları ve programları destekliyor. Şirket aynı zamanda kakao çiftçilerini desteklemek, çevreyi korumak, yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları güçlendirmek için tasarlanmış küresel uygulamalar ve programlara da sahip.

FACEBOOK İLE BAĞLAN