HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 11 Kasım 2022

Doğadan Bardağa Taşınan Lezzet!

Magazinizmir
Her yudumda büyüleyici aromaları ile nefis bir kahve deneyimi sununan Buckin, en özel tatları müşterilerine ulaştırıyor. Kısa sürede hem öğrencilerin hem de güne lezzetli bir mola vermek isteyenlerin durağı olmayı başarmış Buckin Coffee’de kalitenin tesadüf olmadığına şaşırmamak gerek.

O halde, kısaca bu lezzet yolcuğunun hikayesinden bahsetmek isteriz.
Buckin, hızlı gıda sektöründe 25 yıllık tecrübenin bir sonucu olarak; misafirlerine kaliteli bir kahve ve yer deneyimi sunmak amacı ile 2019 yılında Torbalı’da ABSON Global Yatırım Ortaklığı çatısı altında kuruldu.
İthal ettiği yüksek kaliteli çekirdekleri; Torbalı’da ki kavurma tesislerinde deneyimli Headroaster’lar ile kavurup; İzmir’in çeşitli noktalarında ki mağazalarına ulaştıran Buckin Co. Mağaza içi deneyimlerini bir üst noktaya taşıyarak kısa sürede sadık müşteriler edinmeyi başarmıştır.
Simetrik 100 Mbit internet bağlantısı yanı sıra, geniş, ferah çalışma alanları ile ziyaretçilerine yüksek mağaza deneyimi yaşatmaktadır. Burada çalışmak oldukça konforlu olduğundan öğrencilerin kısa sürede uğrak noktası haline geldiğini söyleyebiliriz. Nitelikli kahveleri ve dünya lezzetlerini en iyi şekilde müşterilerine sunan Buckin’in neden bu kadar tutulduğunu soracak olursanız, tüm dünyadan özenle seçilmiş çekirdekleri, kendi ustalığıyla kavurup en taze şekilde paketlediğini eklemek isteriz. Yöresel tatları kendi bünyesinde buluşturan Buckin kahvesinin lezzet sırrı bu mükemmel birliktelik ve kalitesinde!
Günden güne kitlesini artırarak inanılmaz bir ivme yakalamış olan Buckin’in şu anda Alsancak, Balçova, Buca merkezli üç şubesi bulunsa da kısa sürede daha fazla yerde görmeye alışacağız gibi duruyor!
Buckin, eşsiz kahve deneyimi arayanların tercihi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN