HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 22 Ekim 2020

Biftek ve Kebap Bir Araya Geldi

Magazinizmir
‘İki Yüzlü Kebabı’yla İzmirlilerin ilgi odağı haline gelen Kebapçı Mustafa'da Karabağlar Eserkent’te misafirlerini ağırlıyor.

Birbirinden lezzetli kebapları İzmirlilerle buluşturan Kebapçı Mustafa, İki Yüzlü Kebap ile satışlarını patlattı. Kebapçı Mustafa'nın Genel Müdürü Mustafa Özçelik, “Biftek ve Kebap lezzetlerini müşterilerimiz çok seviyordu. Biz de bu iki lezzeti birleştirerek İki Yüzlü Kebabı yaptık. Misafirlerimiz tarafından da çok sevildi." şeklinde konuştu.

İki Yüzlü Kebab'ın mucidi Kebapçı Mustafa menüsündeki Paşa Sarma, Saray Kebabı, Antep Usulü Lahmacun, Ciğer ve Adana'dan gelen leziz Şalgamı ile de İzmirlilerin beğenisini topladı. Usta ellerden çıkan lezzetleri ile Kebapçı Mustafa, kendi imalatları Billuriye tatlısıyla da müşterilerine tam bir lezzet şöleni sunuyor.

Etle Kebabı Aynı Anda Yiyebiliyorsunuz

İki Yüzlü Kebap’la ilgili bilgi veren Özçelik, “ Bir tarafı kebap bir tarafı etle yapılan iki yüzlü kebap, lezzet olarak çok beğeniliyor. Adana kebabının içine sarımsak, maydanoz, çarliston biber, zırhla çekilmiş kıyma koyuyoruz. Kuzu etinden yaptığımız kebabın bir tarafında et bir tarafında kıyma oluyor. Etle kebabı aynı anda yiyebiliyorsunuz.” şeklinde konuştu.

En çok tercih edilen diğer ürünlerinin közlenmiş patlıcan, kapya biber ve çedar peyniri ile hazırlanan Saray Kebabı ve ince biçimde dövülen bifteğe sarılan çedar peyniri ile hazırlanan Paşa Sarma olduğunu belirten Özçelik; İzmirlilere doğu lezzetlerinin en sevilenlerinden ve kendi buluşlarımızdan oluşan özel bir menü ile hizmet veriyoruz. Bu da Kebapçı Mustafa'yı farklı kılıyor." şeklinde konuştu.

FACEBOOK İLE BAĞLAN