HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 5 Şubat 2020

ARBY’S®’DEN “XL” LEZZETLER!

Magazinizmir
Et tutkunlarının vazgeçilmez adresi Arby’s®, sevilen lezzetlerini yepyeni “XL” boyutuyla misafirlerine sunuyor. Lezzeti ve yeni boyutuyla sınırları zorlayan Arby’s® XL menüler artık daha da doyurucu!

Lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi olmaya devam eden Arby’s®’in, en sevilen ürünlerinden oluşturduğu XL Menü’leri, lezzet tutkunlarının radarına takılıyor. Kendine özgü yorumuyla servise sunduğu ürünlerle misafirlerin beklentilerini en üst seviyeye taşıyan Arby’s®, XL Menü’lerinin boyutuyla da beğeni topluyor. Tadını bir kere deneyimleyenin bir daha vazgeçemeyeceği Arby’s® XL Menüler, BBQ Deluxe XL, Beef’n Cheddar XL ve Arby’s Deluxe XL alternatifleriyle misafirlere sunuluyor.

 

Arby’s® usulü 4 saat fırınlanmış roast beef eti, susamlı ekmeğin arasında cheddar peyniri, çıtır soğanı ve barbekü sosuyla damaklarda unutulmaz bir tat bırakan BBQ Deluxe XLArby’s® usulü 4 saat fırınlanmış roast beef eti, üzerine eritilmiş cheddar peyniri ve özel soğanlı ekmek arasında red ranch sosuyla Beef’n Cheddar XL, Arby’s® usulü 4 saat fırınlanmış roast beef eti, susamlı ekmeğin arasında domates, marul, soğan, ketçap, mayonez, hardal ve turşulu Arby’s®, Deluxe XL tüm restoranlarda Etçiyiz Biz diyen misafirlerini bekliyor.

 

Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin adresi Arby’s® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için https://www.arbys.com.tr/adresini ziyaret edebilir

veya https://www.facebook.com/arbysturkiye ve twitter.com/ArbysTr üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN