HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 12 Temmuz 2016

3 Yatırımcı Ofis-Cafe-Restoran Konseptini İzmir'e Getirdi

Magazinizmir
Yatırımcı üç genç Avrupa'da, daha çok çevre yollarında yaygın olan Ofis-Cafe-Restoran konseptini İzmir'e getirdi.

İzmir Çanakkale yolu üzerinde kahve, çay, yemek ve tatlı lezzetlerini bir arada sunan Coffee Bron Snack House'ı açan Yunus Topuz, Burak Çubuk ve Koray Fidan "Arabasıyla, bisikletiyle ve motoruyla seyahat eden herkese hizmet vermek istiyoruz. Mekanımız gerek iş gerekse tatil amaçlı seyahat edenlere uygun şekilde tasarlandı" dedi.

İş Dünyası ve Seyahatçilere Hizmet Verecek

İzmir'in Menemen İlçesi yakınlarında, Çanakkale yolu üzerinde kurulan Coffee Bron Snack House hizmet vermeye başladı. İşletme, çevresindeki iş dünyası, İzmir Çanakkale yolunu kullanan seyahatçilere ve bölge halkına hizmet verecek. Avrupa'da daha çok çevre yollarında yaygın olan Ofis-Cafe-Restoran Konsepti'ni İzmir'e getiren üç yatırımcı genç, kendilerine özel kahve çeşitlerinin yanı sıra zengin bir mutfağa sahip olduklarını söyledi.

Damak Tadımıza Uygun Pizza ve Kahve

İşletmeyi kuran genç yatırımcılar aynı zamanda çok iyi bir İtalyan Mutfağı kurduklarını belirterek, "Mekanımızda oluşturduğumuz tüm eşyalar tasarım ürünüdür. Pizza makarna ve kahve türündeki tüm lezzetlerimiz uluslar arası alanda üstat olmuş aşçı ve baristalarca formulize edilmiştir. Damak tadımıza uygun pizza, makarna ve kahveyi oluşturabilmek için haftalarca ahçılarımız ve baristalarimizla tadım çalışmaları yaptık. Tatlılarımız ekmeklerimiz yine alanında isim yapmış uzman tedarikçilerimiz tarafından sağlanıyor" dedi.

Ofis Ortamı Oluşturduk

Hafta sonu bir çok insanın arabasıyla kısa mesafeli seyahatler yaptığını belirten ortaklar şunları söyledi: "İşte biz bu noktada da devreye giriyoruz. Seyehat edenler iyi makarna,iyi pizza , kaliteli kahve içmek, çocuklarıyla çimlere basarak oyun oynamak isterlerse gelebilecekleri adres biziz. İşletmemizde iş dünyası ve ziyaretçilerimize hizmet vermek amacıyla toplantı masası, smart tv, wi-fì yazıcı ve tarayıcı bulunduğu bir ofis kurduk. Bizce bu alanda bir ilki başlattık. İşletmemizde 24 saat hizmet vereceğiz. Çevremizde take-away şeklinde insanların kahvelerini alıp çıkabilecekleri başka bir mekan yok" dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN