Ay'ın Burcu İkizler

Esra Ağar
104 Okunma

Hayatınızın her alanında sosyal ve aktif olacağınız günlerin sizleri beklediği haziran ayına girmiş bulunmaktasınız. 
 Yönetici gezegeniniz olan merkür'ün 2-12 Haziran arası burcunuda ilerlemesiyle  yolculuklar, görüşmeler ve eğitim konuları hayatınızda daha çok ön planda olacaktır. Bu süreç içerisinde iletişiminizle ve ikna kabiliyetinizle insanları etkilemeniz de kolaylaşacaktır. 

Geçtiğimiz aya dönersek eğer, Uranüs gezegeninin 15 Mayıs'da Boğa burcuna geçmesiyle birlikte, 2026 yılına kadar yani tam yedi yıl boyunca  hayatınızda beklenmedik, ani olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmenizde büyük rol oynayacaktır. Bu süre zarfında psikoloji, psikoterapi, astroloji, gizli ilimler gibi alanlardan kendinizi daha iyi tanımak ve geliştirmek adına destek alabilirsiniz. Uranüs'ün etkisi ile görsel ve yazılı iletişiminiz sıradışı fikirlerinizle güçleneceği için Merkür'ün  Haziran ayında burcunuzda ilerlemesi  yazılı sanatsal eserler ortaya çıkarmaya ve  kitap yazmaya başlamak için size uygun zamanlar sunacaktır.

12 Haziran'da Merkür'ün Yengeç burcunda ilerlemesiyle kişisel gelirleriniz açısından kendinizi güven içinde hissetme ihtiyacı duyacaksınız. Geleceğinizi garanti altına almak adına işinizde güçlenmek, para kazanmak, ev sahibi olmak, evinizle, ailenizle ilgili yatırımlarda bulunmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. 

13 Haziran'da burcunuzda oluşacak olan Yeni ay'ın etkisiyle aileye ait ortak işlerden veya önceden aileniz adına yapmış olduğunuz yatırımlardan daha fazla gelir elde etmeniz mümkün olarak görünüyor.  Yeni ay döneminde Venüs gezegeninin Aslan burcuna geçişi ile birlikte fiziksel olarak daha çok dikkat çekeceğiniz, iletişiminizle girdiğiniz ortamlarda ilgi uyandıracağınız enerjiler içerisinde olacaksınız. 12 Haziran-17 Haziran tarihleri arasında ise sosyal hayatınızın daha canlı olacağı, popülerliğinizin artacağı, flört etmeye meyilli, göz önünde olmaktan hoşlanacağınız bir dönemden geçeceksiniz.

Durağan günleriyle birlikte 25 Haziran - 30 Ağustos tarihleri arasında Mars Kova burcunda gerileme döneminde olacağı  için bu dönemde yeni iş teklifleri ve projeler, çalışma koşullarındaki değişiklikler konusunda ileriye yönelik adımlar atarken kararlarınızı baştan sona gözden geçirmeye dikkat etmelisiniz. 

28 Haziran'da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Dolunay'da  eşinizden, ailenizden veya başkalarından gelen gelirlerinizde sorunlar oluşabilir. Bu süreçte Oğlak burcunun yönetici gezegeni olan Satürn'de gerileme de olacağı için genel olarak parasal konularda 

yavaşlama, duraksama yaşayabileceğiniz günler içerisinde olacaksınız. Dolunay enerjisi genellikle hem duygusal hem de fiziksel olarak  motivasyonunuzu kaybetmenize neden olabilir,  bu nedenle duygularınız ve düşünceleriniz arasındaki bağı meditasyon, yoga gibi faaliyetlerle dengelemeye ve beslenmenize dikkat etmenizde fayda var.
 
Haziran ayının son günlerinde kişisel harcamalarınızda, eşinizin veya başkalarının geliri ile ilgili konularda risk almamalı, çevrenizdekilere güvenerek yeni iş girişimlerinde bulunmamalısınız. 29 Haziran'da Merkür'ün Aslan burcuna geçmesiyle birlikte sözel ve yazılı iletişiminiz daha canlı ve iddialı bir hal alacağı için özellikle sanatla ilgilenen İkizler burçları bu dönemin enerjisini iş alanlarında olumlu yönde kullanabilirler.
 
Yeniay: 12-13-14  Haziran

Dolunay: 27-28-29  Haziran
Elementi: Hava

Yöneticisi: Merkür

Vücut Bölgesi: Sinir sistemi, Eller, Kollar, Omuzlar, Akciğerler

Olumlu Yönleri: Zeki, meraklı, canlı, entelektüel, esprili, mantıklı, çok yönlü

Olumsuz Yönleri: Huzursuz, sabırsız, değişken, yüzeysel, tutarsız
Taşları: Agate, Kaplan gözü, Aquamarine, Sitrin, Yeşim

Renkleri: Sarı

Şanslı günü: Çarşamba

Şanslı sayıları: 5 ve 9

Şehirleri: Londra, San Francisco, Versailles, Melbourne 

Ülkeleri: Amerika Birleşik Devletleri, İskoçya, Belçika

Çicekleri: Leylak ve Lavanta

Ağaçları: Mersin Ağacı, Gürgen Ağacı
Kadınlar İçin Uygun Parfümleri: Chloé Love Story, Clinique Beyond Rose, Hermes Eu de Mandarine Ambrée, Cerruti 1881 Pour Femme, Lancome Miracle, Calvin Klein Eternity 

Erkekler İçin Uygun Parfümleri: Guerlain L'Homme Ideal, Dior Sauvage, Valentino Uomo, Zino Davidoff, Oscar de la Renta- Oscar, Olfactive Studio Flashback

Ünlüleri: Kenan İmirzalıoğlu, Gülşen, Müjde Ar, Sibel Kekilli, Şebnem Özinal, Orhan Pamuk, Nilüfer, Kerem Alışık, Kenan Doğulu, Bülent Ecevit, Adile Naşit, Marilyn Monroe, Johnny Depp, John F. Kennedy, George Bush, Clint Eastwood, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Anna Kournikova, Lenny Kravitz, Prince, Brooke Shields, Donald Trump, Kanye West, Paul McCartney, Che Guevara
 

Yorum Yap

(*) Gerekli Alanlar

ETİKETLER
banner
FACEBOOK İLE BAĞLAN