Magazin İzmir
BİRGÜL TÜNER

Astrolog

 

 

Astroloji | 06.03.2019
KOÇ ERKEĞİ: Geçmişte ki hataların olumsuz alışkanlıkların izlerini sileceksiniz ve bu dönemde eşiniz aile bireyleri veya iş ortağınızın maddi kaynaklarını kullanıyor olabilirsiniz. Evinizi değiştirmek istiyorsanız uygun zaman ve iş hayatında Üst bir koruma yükselmek için çok güzel fırsatlar ve şanslar önümüzde çıkacak. KOÇ KADINI: İş hayatı..
Astroloji | 06.03.2019
Koç:Jüpiter ve Uranüs’ün desteği ile ağustos ayında keyifli ve şanslı günler yaşıyorsunuz.11 ağustos güneş tutulmasının etkileri ruhsal ve fiziksel etkilerini sürdürüyor. Ancak 29/30 ağustos ta ay koç burcunda güneş ve Satürn’ün desteği ile her alanda ikili ilişkiler iş hayatı ortaklıklar ticari anlaşmalarınızda daha rasyonel ve gerçek&cce..
Astroloji | 18.03.2019
Koç : Sevgili koç Eylülün 11 ine kadar ruhsal ve fiziksel olarak endişeli evhamlı mutsuz olabilir kontrolü kaybettiğine inanabilirsin. Uzun süredir öyle çok çalıştın ki aşırı detaycılığınla çok yoruldun, durmalı kısada olsa bir tatil yaparak dinlenmelisin. Eylül başlangıçlar için iş aşk kariyer yeni atılımlar için çok uygun; Ven&..
Astroloji | 19.03.2019
KOÇ BURCU: Sevgili koç; çarpıcı zekanız taze ve saf çekici canlı ve maceracı yapınızla dikkat çekiyorsunuz. 5 Ekim dolunayı karşıt burcunuzda gerçekleşecek, işyerinizde işlerinizde ve özel hayatınızda sıcak gelişmeler şanslı günler başlıyor. Sevdikleriniz eşiniz iş ortaklarınız sizi her alanda destekleyecek yanınızda yer alacaklar. Ay ortasından itibaren ortak yatır..
Astroloji | 20.03.2019
KOÇ (Mart 21 - Nisan 19) : İlişkilerinizde daha dengeli ve sağlıklı gelişmeler sizi bekliyor. Sizi yoran olaylar yüzünden iş yerinde ve evliliğinizde haklılığınızı ispat etme ihtiyacı duyabilir; bunu yaparken biraz ileri gidebilirsiniz. Bu ay elinizdeki varlıkları, yeteneklerinizi sergileme zamanı! İçsel gücünüz ve özgüveninizin yüksekliği ile çekiciliğini..
Astroloji | 25.03.2019
Koç (Mart 21 - Nisan 19): Sevgili koç; 16 kasıma kadar gerileyecek olan Venüs gezegeninin etkisiyle özel ilişkinizde ve evliliğinizde beraberliğinizi sağlam temellere oturtmak, güvende tutmak ve partnerinizi mutlu etme çabanızla takdir göreceksiniz. Kasım ayında işiniz ve kariyerinizde yükselmek  ve ilerlemek istiyorsanız grup çalışmalarına önem vermeli; ego savaşla..
Astroloji | 26.03.2019
Koç (Mart 21 - Nisan 19): Sevgili Koç;7 Aralık tarihine dek Merkür-Akrep burcuna gerileyecek. Kredi çekmek, bir ortaklığı bitirmek, başka bir ortakla yola devam etmek, kurulmuş bir mali anlaşmayı iptal etmekte acele etmeyin beklemede kalın. Paranızı başkasının işletmesine izin vermek, bir mülkü satmak, devretmek, bir iş kurmak gibi planlarınızı da beklemeye alın.  7Aralıkta Yay bu..
Astroloji | 02.04.2019
Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ) : Sevgili Koç; 6 Ocak tarihine dek Mars Merkür hareketiyle Yenilikleri Keşfetme, engellerle mücadele gücünüz artacak öne atılabilir, meydan okumalarda bulunabilir, rekabetçi davranabilirsiniz. İkili ilişkilerde ve aile büyüklerinizle veya iş yerinde üst konumdaki kişilerle görüşmede aranıza belli bir mesafe koymanız gerekecek Fikir..
Astroloji | 03.04.2019
Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ): Sevgili Koç;5 Şubatta Kova burcunda doğacak Yeniay etkisiyle enerjik, özgür ve tuttuğunu koparan, hedefe yönelik aktif yönünüzle dikkat çekeceksiniz. Spor, teknoloji, hukuk, siyaset, seyahat, medya-yayıncılık, yazarlık, eğitmenlik gibi alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Finansal konularda başkalarıyla ilişkiniz, yeni projeler ve sürpriz giri..
Astroloji | 29.04.2019
Koç ( Mart 21 - Nisan 19): SEVGİLİ KOÇ; 6 Mart’ta  Balık burcunda gerçekleşecek yeniay sizlere geçmişin kötü anılarından özgürleşip yeni bir hayata başlamak için destek verecek. Eski aşkınız ve eski ne varsa karşınıza çıkacak ve kafanız karışacakken yeniay yenilenmenize ışık tutacak. 6 Mart itibariyle Uranüs tekrar Boğa burcuna geçecek..
Astroloji | 08.05.2019
Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ): SEVGİLİ KOÇ; 5 Nisan'da gerçekleşecek Yeniay ile aşk, ticaret, sosyal hayat ve kariyerinizde lehinize fırsatlar yakalayacak, eskiyi arkanızda bırakarak yeniliklere geçiş yapacaksınız. Bugün dileğiniz neyse çok içten dileyin yeni olan her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni bir aşk, yeni bir iş, hediyeler, seyahat, para ve bir bebek bile olabil..
Astroloji | 13.05.2019
Koç ( Mart 21 - Nisan 19 ): SEVGİLİ KOÇ; Mayıs ayının 5'inde Boğa burcunda oluşacak yeniayla şansınız açılacak, maaş zammı, ikramiye, ek prim, bonus gibi nakit paralar alacak, gecikmiş olan alacakların tahsilini yaşayacaksınız. Yeni iş teklifleri iş sahibi olanlara ise yeni ortaklık teklifi ve karlı yatırımlar gündemde olacak. Mayıs ayı size bolluk bereket yüklü güzel g&u..
Astroloji | 05.07.2019
SEVGİLİ KOÇ; 2 Temmuzda Mars Aslan burcuna geçerken, Yengeç’te gerçekleşecek Güneş tutulmasının da etkisiyle ailenizle, belki yeni aldığınız evin/yazlığın tadilatı ile meşgul olacak imajınızı yenileyeceksiniz. 3 Temmuz’da Venüs Yengeç burcunda. Ailenize ve size tüm sağlık sorunlarında şifa verecek. Ticari açıdan müşteri ve nakit artışı konusunda r..
FACEBOOK İLE BAĞLAN