HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 24 Eylül 2018

Yeni BMW i8 Roadster ve BMW Art Car Projesi, Contemporary Istanbul Ön Gösteriminde Büyük İlgi Gördü

Magazinizmir
Borusan Otomotiv, Türkiye Distribütörü olduğu BMW ile co-sponsorluğunu üstlendiği Contemporary Istanbul’un dünkü (19 Eylül) ön gösteriminde sanatseverleri karşıladı.

Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın giriş katındaki BMW özel sergi alanı, Arzu Özal, Gülşah – Aslışah Alkoçlar, Ayşegül Kayabay, Azade – Alican Özsoy, Banu Çarmıklı, Edwina Sponza, Elif Dürüst, Esra Civelek, Fatoş Sarıgül, Fulya Gündoğdu, Hilal Kosif, Hülya Kalyoncu, Işıl Reçber, Nazlı Çelik, Pervin Ersoy, Olgaç Artam, Ömer – Aliki Kızıl ve Özlem Güsar gibi cemiyet ve iş dünyasından davetlilerden yoğun ilgi gördü.

Özel sergi alanından ziyaretçi görselleri: https://we.tl/t-4OtzWVvGns

BMW’nin özel sergi alanında, fütüristik çizgisi ve nefes kesici tasarımıyla salt bir otomobil olmanın ötesinde bir sanat eseri olarak kabul edilmeyi hak eden Yeni BMW i8 Roadster ziyaretçiler tarafından merakla izlendi.

Alanda, BMW’nin 1975 yılından bu yana Andy Warhol, David Hockney, Jeff Koons gibi birçok önemli çağdaş sanatçının BMW modellerini kanvas olarak kullanarak ürettikleri işlerden oluşan BMW Art Car projesinden fotoğraflar yer aldı.

Yeni BMW i8 Roadster’ın ve BMW Art Car projesinden fotoğrafların yer aldığı özel sergi alanı, 23 Eylül tarihine kadar Contemporary Istanbul’da görülebilecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN