HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 8 Ağustos 2018

Victoria’s Secret’ın En İddialı Kokularından Tease, Artık Daha da İddialı!

Magazinizmir
Kadınlar için kokudan daha özel ve eşsiz bir şey yoktur. Herkes kokusunun kendisine özel olmasını, sadece kendisini yansıtmasını ister. Victoria’s Secret, Tease kokusunu yaratırken tam olarak bu noktadan yola çıkıyor.

Kişiliğinizi sahiplenen, sizinle eşsizleşen, orijinal bir parfüm yaratan Victoria’s Secret, Tease kokusunun her kadında benzersiz bir imza bırakmasını istiyor.

Tease, özünde gardenya çiçeğinin yapraklarının siyah vanilya ile harmanlanmasının muhteşem sonuçlarını barındırıyor. Alışıla gelmişin dışında bir dokunuş olan armut notası, sandal ağacı ile birleşerek sıcak ama bir o kadar da taze bir etki yaratıyor. Vücut ısısıyla birleşince emsalsiz bir hal alarak daha da yoğunlaşan Tease, cildinizde size özel, bambaşka bir hale bürünüyor.

Her tende farklılaşan Victoria’s Secret Tease ailesinde parfümün yanı sıra vücut kremi, vücut spreyi ve vücut yağı da bulunuyor. En sevilen Victoria’s Secret kokularından biri olan Tease, yenilenen şişe tasarımıyla 7 Ağustos itibariyle Victoria’s Secret mağazalarında!
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN