HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 21 Aralık 2016

Ulucak Değişiyor

Magazinizmir
İzmir’in Kemalpaşa ilçesindeki Ulucak Mahallesinde, toplam 2 bin 500 metrekare üzerinde projelendirilen meydan projesinde sona gelindi.

İzmir'in Kemalpaşa ilçesindeki Ulucak Mahallesinde, toplam 2 bin 500 metrekare üzerinde projelendirilen meydan projesinde sona gelindi.

Yeni yıla kısa süre kalan yatırımlarını da birer birer tamamlayan Kemalpaşa Belediyesi, Ulucak'taki Dibek Alanı meydan düzenlemesindeki çalışmalarını hızlandırdı. Bu yıl başında yatırım programına alınan ve Kasım ayı itibariyle de ilk kazması vurulan çalışmaların kaba inşaatı tamamlandı. Yaklaşık 2 bin 500 metrekare üzerinde yükselen ve içinde kafeteryasından oturma alanlarına kadar her türlü detayın olduğu proje ile Ulucak'a yeni bir cazibe merkezi kazandırılmış olacağı belirtildi. Belediyenin kendi öz kaynaklarıyla hayata geçirdiği projenin yeni yılın ilk aylarında vatandaşlara hizmet vereceğini belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, "Yatırım noktasında sadece ilçe merkezimize değil aynı zamanda diğer mahallelerimize de örnek projeler yapıyoruz. Ulucak Dibek Alanı'ndaki meydan ve park düzenlememiz de bunlardan bir tanesi. Ulucak'ta vatandaşlarımızın uzun yıllardır beklediği bu projeyi, hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bağyurdu ve Ören Mahallelerimizde de benzer projeleri yapıyoruz. Kısa sürede buraları da tamamlayacağız. Ulucak'taki projemiz, mahallemize yeni bir soluk ve dinamizm getirecek. Yeni yılda burayı da hizmete açacağız" dedi. - İzmir

FACEBOOK İLE BAĞLAN