HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 9 Eylül 2021

Passa Nova’da Lansman Satışları Başladı!

Magazinizmir
Eren Altay İnşaat’ın yeni projesi Passa Nova Bornova lansmana çıktı. 250 konuttan meydana gelen projede fiyatlar 550 bin liradan başlıyor. Lansmana özel yüzde 35 peşinat 24 ay 0 faiz imkanı ile yüzde 5+5 indirim imkanı sağlanıyor.

 A+A-Eren Altay İnşaat tarafından Bornova Kazımdirik mahallesinde hayata geçirilen Passa Nova projesi 9 katlı 3 bloktan oluşuyor. Toplam 250 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede loft, teraslı ve bahçeli dairelere de yer verildi.1+1 daireler net 40 metrekare, 2+1 daireler net 105 metrekare, 2+1 loft daireler net 135 metrekare, 3+1 teraslı daireler ise net 140 ve net 181 metrekare olarak tasarlandı. 3+1 dairelerin terasları 150 metrekare ve 110 metrekare olarak değişiyor.
LANSMAN ÖNCESİNDE 40 KONUT SATILDI
Passa Nova projesinin satış koordinatörü Okan Kalpak lansman öncesinde projeyi kendi portföyündeki yatırımcılarına sunduklarını ve lansmana çıkmadan önce 40 konutun satışını tamamladıklarını ifade etti.
LANSMANA ÖZEL FİYATLAR
1 Temmuz itibariyle projenin lansman satışları başladı. Lasnmana özel fiyatlar belirli bir süre için geçerli olacak. Projedeki 1+1 daireler eşyalı ve eşyasız seçeneğiyle satışa çıktı. Eşyalı 1+1 daireler 550 bin TL’den başlayan fiyatlara satışa sunuluyor. 2+1 dairelerin fiyatları 1 milyon liradan, 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 750 bin liradan başlıyor. Daireyi eşyasız almak isteyenler eşya fiyatlarını daire fiyatından düşebiliyor. Projede yüzde 35 peşinat 24 ay 0 faiz kampanyası uygulanıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 5+5 indirim imkanı sağlanıyor. Kişiye özel ödeme avantajları da sunuluyor.
Projede taahhüt edilen teslim tarihi 24 ay olarak belirlendi. Eren Altay İnşaat projeyi 18 ay içerisinde tamamlayarak 6 ay erken teslim edecek.
SANAYİ YAPILARI YERİNE MODERN KONUT PROJELERİ
Projenin lokasyonu ile ilgili bilgi veren Okan Kalpak, “Projemiz metro istasyonuna, sağlık kuruluşlarına, İzmir Adliyesi ek binalarına çok yakın bir mesafede yer alıyor. Bornova 2. Ve 3. Sanayinin birleştiği yerdeyiz. Buradaki sanayiciler Kemalpaşa tarafına taşınıyor. İnşaat firmaları fabrika arsalarında projeler üretmek için görüşmelere devam ediyor. Birkaç yıl içerisinde tamamen dönüşecek ve sanayi yapıları yerine modern konut projeleri yükselecek. Bu bölge çok hızlı değerlenecek ve yatırımcısına büyük kazanç sağlayacaktır” dedi.
PROJENİN SOSYAL OLANAKLARI
Projenin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, her daireye 1 araçlık kapalı otopark, vale hizmeti, kafeterya, 7/24 güvenlik, fitness salonu, açık spor salonu, basketbol sahası ve peyzaj alanları yer alıyor. Proje tamamlandıktan sonra 5 yıl boyunca site yönetimi inşaat firması tarafından yürütülecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN