HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 24 Ocak 2018

Mimar Elvan Özyar Coşan'dan Feng Shui Semineri

Magazinizmir
İzmir’in ilk profesyonel Feng Shui danışmanı mimarı olan Elvan Özyar Coşan, evlere huzur katan Feng Shui düzenlemelerini düzenlediği seminerle katılımcılara aktaracak.

NETS Akademi Bayraklı Şubesi’nde, 27 Ocak tarihinde düzenlenecek olan seminer programında doğanın evrensel enerjisini evlere yansıtmanın püf noktalarını katılımcılara aktaracaklarını belirten Mimar Elvan Özyar Coşan, "Kökleri 6000 yıl öncesine dayanan, sözlük anlamı rüzgar ve su olan Feng Shui, doğanın evrensel enerjilerini yaşadığımız mekanlarda ve hayatımızda nasıl hareketegeçirebileceğimizi,negatif enerjileri nasıl azaltarak hayatımızdan ve mekanlardan uzaklaştırabileceğimizi bize gösteren bir rehber. Bu anlamda kamusal alan ve çevremize bu felsefeye göre dokunuşlarda bulunma imkanımız olmasa da yaşadığımız özel alanımız olan evimize feng shui düzenlemeleri yapabilmemiz mümkün. Bu düzenlemeler yaşam alanlarımızdan negatif enerjiyi uzaklaştırarak evlerimize huzur getiriyor" dedi.

Doğru Düzenleme, Doğru Enerji

Evlerde doğru dekorasyonun doğru enerjiyi de sağlayacağını ve bu konuda dikkat edilmesi gereken birkaç temel kural bulunduğunu belirten Coşan, "En önemli şey evlerimizdeki dağınıklıklardan ve fazla eşyalardan kurtulmak. Belirli zamanlarda eskiyen eşyaları değiştirmek veya en azından evin dekorasyonunu değiştirmek de evimizin enerjisini artıracaktır. Bunun dışında girişten salona, banyodan mutfağa her odanın kendine özel dinamikleri bulunuyor. Bu dinamikleri göz önüne alarak Feng Shui felsefesine uygun şekilde evimizi yeniden dekore etmemiz yaşamımızı çok olumlu etkileyecek bir şey. Feng Shui ışığında ev dekorasyonunu anlatacağımız seminer programı, bu kapsamda kişilerin hayatlarında çok daha pozitif bir sayfa açmalarına yardımcı olacak" diye konuştu.

27 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 15:00’te Nets Akademi Bayraklı Şubesi’nde düzenlenecek olan seminerle ilgili detaylı bilgi için www.fengshuiveyasam.com adresinden alınabilir.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN