HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 1 Mart 2022

Madame Coco’nun Çift Camlı Bardakları Yeni Gözdeniz Olacak

Magazinizmir
Madame Coco’nun birbirinden şık tasarımlarla ürettiği çift camlı bardaklar, soğuk içecekleri uzun süre soğuk, sıcak içecekleri uzun süre sıcak tutuyor.

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco camı, teknoloji ve zarif tasarımla buluşturduğu çift camlı bardak koleksiyonunu tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Çift camlı bardaklar, içeceklerin ısılarını uzun süre koruması, özel dış camı sayesinde el yakmama özelliği ve şık tasarımı ile sunumların en sevilen parçası olmaya hazır.

Hem Soğuk Hem de Sıcak İçecek Servislerine Şık Bir Dokunuş

Madame Coco çift camlı bardaklarını, içeceklerin keyfini uzatmak isterken şıklıktan ödün vermeyenler için özel olarak tasarladı. Benito Çift Camlı Çay Bardağı, çay keyfini klasikleşen ince belli çay formundaki bardaklarla tamamlamak isteyen çay tutkunlarının favorisi oluyor. İnce belli bardaklarla yetinmeyip çaya doyamayanlar için Blois Çift Camlı Bardak vazgeçilmez olacak. Vigeant Çift Camlı Bardaklar ise; kışın sıcak, yazın soğuk kahvesini yudumlarken en şık yeni nesil kahvecilerin tasarımlarını evlerine taşımak isteyenleri mutlu ediyor.

Çift camlı bardaklar farklı ısıları tolere etme özelliği sayesinde Lapelisse Çift Camlı Bardak, Boussac Çift Camlı Bardak veya Moulins Çift Camlı Bardaklar, aynı sofrada hem sıcak hem de soğuk meşrubat içmek isteyenleri aynı konseptte buluşturuyor.

Çift camlı bardakların en zarif tasarımları, tüm Madame Coco mağazalarında ve madamecoco.com web sitesinde ziyaretçilerini bekliyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN