HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 7 Nisan 2022

Istanbul’da Ruhunuzu ve Bedeninizi Yaza Hazırlayın…

Magazinizmir
3500 metrekarelik alanda şehrin en lüks ve kapsamlı Spa, wellness, sağlık, güzellik ve iyi yaşam programlarını sunan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un eşsiz ambiyansıyla cildi canlandıran, hücre yenilemesini destekleyen ve detoks etkisi sunan MLX ݳDome, farklı bir deneyim sunuyor.

Büyüleyici İstanbul Boğazı’nın kıyısında yer alan ve Asya sıcaklığıyla tasarlanan The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, 3500 metrekarelik geniş ve ferah alanında şehrin en lüks ve kapsamlı Spa, güzellik, sağlıklı ve iyi yaşam programları ile misafirlerini yaza hazırlıyor. Şehrin Asya mirasından ilham alan, doğu mirasından esinlenilerek geniş bir Zen bahçesi şeklinde tasarlanan, kadın ve erkeklere yönelik hamamlar, lüks masaj odaları, pilates, yoga ve spinning stüdyosu, modern ekipmanlarla donatılmış fitness club merkezi, geniş kapalı havuzu içinde barındıran gün ışığına hakim The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, sunduğu birbirinden farklı terapiler ile bedeninizi ve ruhunuzu şımartıyor.

Yeni nesil detoks tedavisi olan MLX ݳDome, Far Infrared teknolojisi, plazma ve ışığı bir araya getirerek üstün bir detoks etkisi sunuyor. Bu üç etkili bakım yönteminin tek bir ekipmanda buluşmasıyla MLX ݳDome, yüz ve vücut bakımı olmak üzere iki farklı metot ile uygulanıyor. Uygulama özellikle kan dolaşımını artırıp hücre yenilenmesini desteklerken, metabolizmayı hızlandırarak yüz ve vücutta detoks etkisi yaratıyor. Cildi canlandıran ve aynı zamanda ışık terapisi ile kırışıklıkların görünümünü de azaltan MLX ݳDome, cildin sıkılığını artırarak gözle görülür bir değişim sağlıyor. Terapi, derin bir rahatlama hissi sağlamanın yanı sıra vücutta endorfin salınımını da tetikliyor. The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul tarafından özel hazırlanan bakım seçenekleriyle birleşen MLX ݳDome ©Gharieni vücut bakımı, kan dolaşımını düzenleyerek vücudun rahatlamasını da sağlıyor.

En son teknoloji, modern ekipmanlarla donatılmış fitness club merkezi, elite ve platinum üyeliklerin sunduğu avantajlar ile misafirlerine keyifli spor yapmanın en lüks halini sunuyor ve misafirlerini yaza hazırlıyor.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN