HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 10 Eylül 2021

Hitabspor’da hedef Bölgesel Amatör Lig

Magazinizmir
İzmirli iş insanı Hakan Beşyıldız’ın kurduğu ve çocuklarının isimlerinin baş harfleriyle isimlendirdiği HİTAB Spor, aile üyelerinin çabasıyla profesyonel liglere yükselmek için mücadele veriyor.

Yeni sezon öncesi çalışmalar hakkında bilgi veren altyapı sorumlusu Tunahan Beşyıldız, takımlarının yaklaşık 1 aydır çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirdi. Antrenör, yönetim ve futbolcu olarak kadrolarının geniş olduğunu ifade eden Tunahan Beşyıldız, “Kulübümüzün bünyesinde yer alan tüm isimlerle birlikte bir kalkınma içerisindeyiz. Her sene bir üst lige çıkma hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Daha 2 sene önce 2. Amatör Lig’deyken şimdi Bölgesel Amatör Lig’e çıkma mücadelesi vereceğiz. Çalışmalarımız hızlı ve sağlıklı şekilde devam ediyor” ifadelerini kullandı.
Altyapı çalışmaları sürüyor.
Altyapıda pandemi nedeniyle getirilen yasakların kalkması sonrası antrenmanlara yoğun bir şekilde devam ettiklerini dile getiren Beşyıldız, “Kulübümüze ait 3 adet halı sahamızda haftanın 2-3 günü spor okulu faaliyetlerimiz devam ediyor. Diğer kulvarlarda Türkiye Futbol Federasyonu’nun verdiği kararların ardından statü değişiklikleri yaşandı.
Bünyemizde yeterli sayıda oyuncu bulundurduğumuz için bu değişim bizi derinden etkilemedi. Altyapıda da durmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Tesislerimiz de yeterli
“Hitabspor tesislerimiz son derece sağlıklı ve kullanıma uygun halde” diyen Beşyıldız, “Halka açık 3 adet halı sahamız hijyenik ve temiz şekilde kullanıma uygun. Amacımız, fiziksel olarak da yeterli düzeye ulaşmak” şeklinde konuştu.

FACEBOOK İLE BAĞLAN