HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 11 Temmuz 2023

Genç İş İnsanı Kozmetik Sektöründe Başarıdan Başarıya Koşuyor

Magazinizmir
Genç iş insanı Anıl Bahçe, başarılı futbol kariyerini yaşadığı sakatlık nedeniyle bırakmak zorunda kalınca kendi markalarını daha iyi yerlere getirmek için iş hayatına geri döndü. Babası ile yüzlerce ürün üreten firma, onlarca yıllık tecrübe ve gençlik enerjisi ile sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Çocukluktan itibaren babası ile kurduğu Victory markası ile büyüyen Anıl Bahçe, futbola olan merakı nedeniyle futbolcu oldu. Başarılı futbol kariyerini sakatlanınca bırakmak zorunda kalan Anıl Bahçe, tamamen Victory markasına odaklanıp şirketi daha iyi bir konuma getirmek için babasıyla güçlerini birleştirdi.

17 YILLIK DEV MARKA
Babası , “1993 yılında sektöre başladım. 1998 yılında kendi şirketimi kurdum ve 2004 yılında Victory markasıyla üretime başladım. Victory, 17 yıl geçmişe sahip bir marka olmakla birlikte uluslararası markalara karşı oldukça başarılı satış oranlarına ulaşan bir firmadır. 6-7 yıldır markamızı daha iyi hale getirmek için bekliyorduk. Anıl’ın da aramıza katılmasıyla beraber tekrar yola çıktık. Anıl yanımızda büyüdü bu nedenle marka ve ürünlere tamamen hâkim” şeklinde konuştu.

KOZMETİKTE YÜZLERCE ÜRÜN GAMI
Genç iş insanı Anıl Bahçe, “ChauDiere, Auvergne, Essayer, Loheac ve Victory markalarımızla ve yüzlerce çeşit ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz. Türkiye’de 3000 noktada yer alıyoruz. Her yıl yüzde 200-300 büyüme kapasitemiz var. Öncelikle kalite ve fiyat dengesi bizi başarıya götüren sebepler arasında yer alıyor. Serum grupları, cilt bakım grupları, temizleyiciler, tonikler, maskeler, nemlendirici kremler, renkli güneş koruyucularımız, yüz güneş kremleri, güneş sonrası ürünler, makyaj ürünleri, makyaj temizleme ürünleri, vücut bakım ürünleri gibi birçok ürün kendi tesislerimizde üretiliyor” ifadelerini kullandı.

ARGEDE HASSAS ÇALIŞMA
Açıklamalarına devam eden Anıl Bahçe, “Ar-ge’ de dünyanın en iyi hammadde firmaları ile çalışıyoruz. Çıkaracağımız ürünleri bu firmalarla paylaşıyoruz. Formülasyonlarda kaliteli ve uyumlu hammaddelerle kendi tesislerimizde ar-ge çalışmalarımızı yürütüp son kullanıcı için en uygun ürünleri üretiyoruz.”

BUTİK ÜRETİMLE GELEN BAŞARI
“Büyük bir fedakârlık içinde çalışıyoruz. Karlılık oranlarımızı düşük tutuyoruz. Bu da son kullanıcının ürünlere daha kolay ulaşmasını sağlıyor. Ürünlerimizin içerikleri oldukça iyi ve tedaviye yönelik ürünler üretiyoruz. Gerekli tüm araştırmalar yapılıyor. Laboratuvarlarımızda butik, duyarlı ve özel üretimler yapıyoruz böylelikle gözetleme sürecimiz daha kaliteli oluyor.”
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN