HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 20 Şubat 2020

GALAXY S20 SERİSİ SEÇİLİ MAĞAZALARDA SAHNEYE ÇIKIYOR!

Magazinizmir
Heyecanla beklenen Galaxy S20 serisi ilk kez Türkiye’deki kullanıcıların karşısına çıkıyor. Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra, 6 Mart tarihinde başlayacak resmi satış öncesinde Türkiye’de seçili mağazalarda kullanıcıların beğenisine sunulacak. 21 Şubat Cuma günü başlayacak etkinliklerde kullanıcılar hem serinin Space Zoom özelliği dâhil tüm özelliklerini inceleme fırsatı bulacak hem de Galaxy S20 Ultra modelinin 108MP kamerasının gücünü ve 8K çekim kalitesini ilk kez deneyimleyecek.

Samsung’un heyecanla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S20 serisi, 21 Şubat Cuma gününden itibaren Türkiye’deki seçili AVM’lerde bulunan Samsung mağazalarında tüketicilerin deneyimine sunulacak. İstanbul, Ankara ve İzmir’deki bu mağazalarda kurulacak etkinlik alanında tüketiciler, Galaxy S20 serisinin üyeleri Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra’nın Space Zoom dâhil tüm özelliklerini inceleme fırsatını yakalarken aynı zamanda serinin en güçlü üyesi Galaxy S20 Ultra modelinin 108MP kamerasının gücünü ve 8K çekim kalitesini de ilk kez deneyimleyecek.

 

Ayrıca etkinlik kapsamında bir yarışma da düzenlenecek. Kullanıcılar mağazalarda gerçekleştirilecek “zoom oyunu” ile Galaxy S20 Ultra modelinin Space Zoom özelliği ile etraflarındaki simgeleri bulmaya çalışacak. Etkinlik boyunca her gün, yarışmada simgeleri bularak en yüksek puanı toplayan bir kişiye hediye verilecek.

 

Deneyim etkinliklerin yapılacağı Samsung mağazaların bulunduğu AVM’ler ve etkinlik tarihleri şu şekilde:

21 - 23 Şubat: Samsung Emaar Deneyim Mağazası

22 - 23 Şubat: İstanbul Akasya AVM ve İstanbul Bayrampaşa Forum AVM

26 - 28 Şubat: İstanbul Tepe Nautilus AVM

29 Şubat - 1 Mart: İstanbul Marmara Forum, Ankara KentPark AVM ve İzmir Hilltown AVM

7 - 8 Mart: Ankara Panora AVM

 

Galaxy S20+ veya S20 Ultra için ön sipariş verenlere Galaxy Buds+ hediye

6 Mart’tan itibaren Türkiye’de yetkili mağazalarda satışa sunulacak Galaxy S20 Kozmik Gri, Kozmik Mavi, Kozmik Pembe; Galaxy S20+ Kozmik Siyah, Kozmik Mavi, Kozmik Gri; Galaxy S20 Ultra ise Kozmik Siyah, Kozmik Gri renk seçeneklerine sahip olacak. Ön sipariş kampanyası çerçevesinde, Galaxy S20+ veya Galaxy S20 Ultra siparişi veren tüketicilere kampanya koşullarını yerine getirmeleri halinde Galaxy Buds+ hediye edilecek. Galaxy S20 Serisi Ön Siparişi için: https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20-ozellikleri

 

Güçlü donanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor

Galaxy S20 6,2 inç, Galaxy S20+ 6,7 inç ve Galaxy S20 Ultra 6,9 inç büyüklüğünde ekranlara sahip. Galaxy S20 serisinde bulunan Quad HD+ Dinamik AMOLED ekranlar, 3200X1440 çözünürlük sunarken 120Hz ekran desteği ile geliyor. Galaxy S20 serisindeki tüm modellerde 128GB geniş bir depolama alanı standart olarak sunulurken ayrıca 1TB arttırılabilir hafıza desteği de bulunuyor. Galaxy S20 ve Galaxy S20+’ta 8GB, Galaxy S20 Ultra’da ise 12GB RAM yer alıyor. Galaxy S20 ve Galaxy S20+’ın arka kısmında; 12MP Geniş Açılı Kamera; 64 MP çözünürlüklü Telefoto Kamera ve 12MP çözünürlüklü Ultra Geniş Açılı Kamera kullanılırken ön kısmında 10MP çözünürlüklü Ön Kamera bulunuyor. S20 Ultra’da ise 108MP’lik Geniş Açılı Kamera, 48MP’lik Telefoto Kamera, 12MP’lik Ultra Geniş Açılı Kamera ve 40MP’lik Ön Kamera kullanılıyor. Galaxy S20 ve Galaxy S20+ akıllı telefonlarda 30x’e varan zoom özelliği bulunurken Galaxy S20 Ultra’da 100x’e varan Space Zoom mükemmel bir zoom deneyimi sunuyor.

 

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.com adresinden “Samsung Newsroom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN