HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 8 Temmuz 2022

DEDEMAN’DAN KURBAN BAYRAMI’NA ÖZEL KAMPANYA

Magazinizmir
Dedeman, Kurban Bayramı’nda doğa ve kültür turizmi yapmak isteyen seyahatseverlere birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Denizli, Kartepe, Konya, Palandöken, Tokat ve Zonguldak’taki Dedeman otelleri, farklı kampanyalarla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Dedeman Hotels & Resorts International, Kurban Bayramı’nda Türkiye’nin zengin kültür ve doğal güzelliklerini görmek isteyenler için birbirinden özel kampanyalar düzenledi. Kampanyalar, Denizli, Kartepe, Konya, Palandöken, Tokat ve Zonguldak’taki Dedeman otellerinde geçerli olacak.

4 gece kal 3 gece öde
Dedeman Zonguldak, bu bayramda Karadeniz’in en güzel şehirlerinden Zonguldak’ı görmek isteyen seyahatseverlere özel fırsatlar sunuyor. Otel, 9-12 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan “4 gece kal 3 gece öde” kampanyasının yanı sıra 2 kişilik süit oda ve kahvaltı seçeneğinde de indirim uygulayacak.

3 gece kal 2 gece öde
Dedeman Palandöken Ski Lodge ise “3 gece kal 2 gece öde” kampanyası ile bu bayram tatilini Türkiye’nin kültürel ve doğal güzelliklerinin buluştuğu Erzurum Palandöken’de geçirmek isteyenlere özel bir fırsat sunuyor. 8-12 Temmuz tarihleri arasında geçerli olan kampanyada ayrıca açık büfe ve alakart da yüzde 15 indirimli olacak.

3 gece üstü konaklamaya yüzde 25 indirim
Dedeman Kartepe Kocaeli de kampanya düzenleyen oteller arasında yer alıyor. Otel, 7-18 Temmuz tarihleri arasında 3 gece ve üstü konaklamalarda misafirlerine yüzde 25 indirim uygulayacak. Tatilde Dedeman Kartepe Kocaeli’ni tercih edenler, yeme-içme ve SPA’dan da yüzde 20 indirimle faydalanabilecek. Söz konusu tarihler arasında 0-12 yaş arasındaki bir çocuktan da ücret alınmayacak. Otelde ikinci çocuktan itibaren 0-6 yaş arasındakiler ücretsiz konaklarken, 7-12 yaş arasındakilere ise yüzde 50 indirim uygulanacak.

Ücretsiz Sağlık Kulübü hizmeti sunuyor
Dedeman Tokat da 7-12 Temmuz tarihleri arasında konaklayacak misafirlerine birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Sağlık Kulübü hizmetinin konaklama ücretine dâhil olduğu kampanyada, çocuklar da unutulmadı. 0-12 yaş arasındaki bir çocuk için bu tarihler arasındaki konaklamalardan ücret alınmayacak.

Sağlık Kulübü hizmetinin ücretsiz verildiği bir diğer otel de Dedeman Konya oldu. Otel, 8-17 Temmuz tarihleri arasında konaklayacak misafirlerini çok özel fiyatlarla ağırlayacak. Dedeman Konya’da, ayrıca söz konusu tarihlerde 0-12 yaş arasındaki iki çocuğun konaklaması da ücretsiz olacak.

Ücretsiz çocuk konaklaması
Bu bayramda Türkiye’nin eşsiz değerlerinden Pamukkale de dâhil Denizli’nin doğal ve kültürel zenginliklerini görmek isteyen seyahatseverler için Park Dedeman Denizli de bir kampanya düzenledi. Otel, bayram süresince geçerli olacak kampanya kapsamında 12 yaş ve altı bir çocuğa ücretsiz konaklama imkânı sunuyor.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN