HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 9 Kasım 2021

BİLSEV GROUP, İZMİR İSTİNYE PARK’TA FARK YARATTI

Magazinizmir
Marka haline gelen restoranları İzmirlilerle buluşturan ve dünya devi teknoloji şirketlerinin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olan Bilsev Group, İzmir İstinye Park’ın misafirlerini aynı anda çok sayıda yeni mağaza ve restoran ile buluşturdu.

Fabrice Restoran, İstinye’ye çok yakıştı

Dünya mutfağının vazgeçilmez tatlarını kendine has yorumuyla beğeniye sunan; hem yemekleri hem de özel kokteylleriyle damak tadına düşkün İzmirlilerin uğrak mekanı haline gelen Fabrice Restoran, Hilltown AVM’nin ardından İstinye Park’ta kapılarını açtı. Alışveriş merkezinin en avantajlı noktalarından birinde, açık ve kapalı alanlarıyla açılışın ilk saatlerinden itibaren en gözde mekan haline geldi. Kendine has lezzetlerinin yanı sıra canlı müzik ve konsept geceleriyle Fabrice, adından çokça söz ettirecek.

Siemens Türkiye’nin 2.StudioLine mağazası

Bilsev Group bünyesinde açılan 7. Siemens mağazası ve Türkiye’nin StudioLine konseptli 2.mağazası, İstinye Park’ın ilk gününden itibaren doldu taştı. Alanında deneyimli satış ekibi ve şıklıkla konforu buluşturan teknolojik ürünleriyle Siemens’in en iddialı mağazalarından biri, İstinye Park’ta İzmirlilerle buluştu.
Öte yandan Bilsev Group, bir diğer dünya markası Samsung’a ait 10. şubesini de İstinye Park çatısı altında açtı. Tüketicilerin yaşamını kolaylaştıracak şık ve teknolojik ürünler, Samsung kalitesi ve Bilsev Group’a ait Doğan Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. güvencesiyle kullanıcılarıyla buluşmaya başladı.

 

Gaggenau, Türkiye’nin en büyük mağazasıyla geldi

Kuruluş yılı olan 1683’ten bu yana; el işçiliğiyle, özel tasarımlarıyla ve profesyonel yemek kültürünün gereksinimlerinden esinlenerek ürettiği ürünlerle mutfak teknolojisinin öncü markası haline gelen Gaggenau da, İzmir İstinye Park’ta kapılarını açtı. Bilsev Group bünyesinde açılan mağaza, Ege Bölgesi’nin tek konsept mağazası ve Türkiye’nin metrekare bazında en büyük mağazası olma özelliği gösteriyor.

İzmir’in göz bebeği Ferdi Baba gün sayıyor

Alaçatı, Çeşme ve Karşıyaka’daki dört şubesiyle kısa sürede İzmir’in marka mekanlarından biri haline gelen Ferdi Baba, 1000 metrekarenin üzerinde alanıyla,
İstinye Park’ın en keyifli noktasında kapılarını açmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki
günlerde hizmete girecek olan restoran hem deneyimli ekibi hem de tartışmasız lezzetleriyle yine çok konuşulacak.

“Keyifli deneyimler sunmak, en büyük misyonumuz”

İzmir merkezli bir firma olarak İzmirlilere keyifli anlar ve deneyimler sunmanın en büyük misyonları olduğunu belirten Bilsev Group Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Bilsev, “Grup olarak yatırımlarımızı hep bu doğrultuda yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Kentimizin insanı mutlu olduğu ve kentimiz kazandığı sürece bizler her zaman mutluyuz. İzmir’e yapacağımız yatırımlar ve İzmirlilere sürprizlerimiz devam edecek” dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN