HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 8 Temmuz 2022

Bayramda Siz Dinlenin ECOVACS ROBOTICS Çalışsın

Magazinizmir
“İyi bir Başlangıç için En İyi Çözüm” sloganıyla Türkiye pazarında faaliyet gösteren ECOVACS ROBOTICS’in üstün temizlik sağlayan robot süpürge modelleri ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8, bayram temizliğini çile olmaktan çıkarıyor.

Kurban Bayramı, ailelerin bir araya geldiği, göz doyuran sofraların kurulduğu, evlerin kalabalıklaştığı anların da habercisi. Ancak işin bir yorucu kısmı var ki o da ziyaretler sonrasında evlerin temizliği. Bu gibi durumlar için en ideal çözüm bir robot süpürge olabilir. Misafirleriniz gittikten sonra koltuğunuza kurulabilir ve tüm temizliği robot süpürgenize emanet edebilirsiniz. Dünyanın lider robotik hizmet markası ECOVACS ROBOTICS’in her bir yüzeyi derinlemesine temizleyen ve çok sayıda özelliği ile temizliği kolaylaştıran robot süpürge modelleri ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8, bayram ziyaretleri sonrası sizi yormadan evinizi temizleyecek en iyi alternatif modeller olarak karşınıza çıkıyor.

ECOVACS DEEBOT T9, zemin temizliğinde mükemmel bir performans sağlamak için süpürme ve paspaslama özelliklerini oda spreyi ile bir araya getiren ilk robot süpürge modeli olarak dikkat çekiyor. DEEBOT'un mobil sistemine bağlanan oda spreyi, üç çeşit koku içeren ve 60 güne kadar dayanabilen değiştirilebilir kapsüllerden oluşuyor. ECOVACS DEEBOT T9, gerçek zamanlı engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi TrueDetect 3D 2.0, hassas navigasyon sağlayan TrueMapping 2.0, derinlemesine temizlik yapan OZMO™ Pro 2.0 teknolojisiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

En yeni TrueDetect 3D 2.0’ın algoritması, evin etrafındaki nesnelere çarpmadan sorunsuz bir şekilde süpürme ve paspaslama deneyimi sağlıyor. TrueMapping 2.0 hassas gezinme özelliği ile birlikte ECOVACS DEEBOT T9, herhangi bir iç mekan ortamının düzenini öğrenebiliyor. Evin ana hatlarını doğru bir şekilde tanımlıyor ve temizlik rotasını kesintisiz bir şekilde gerçek zamanlı olarak ezberliyor. OZMO™ Pro 2.0 Elektrikli Salınımlı Paspaslama Sistemi ile DEEBOT T9, kullanıcılara daha sessiz, daha güçlü ve daha verimli süpürme ve paspaslama özelliklerini bir arada sunuyor. T9, 3000Pa yüksekliğinde güçlü bir emiş performansına sahip T9, geliştirilmiş elektrikli salınımlı paspası, hassas moduyla dakikada 480 defaya kadar titreşerek elektronik paspasla kıyaslanabilir güce erişiyor.

ECOVACS DEEBOT N8, kullanıcının rolünü azaltarak sorunsuz bir temizlik deneyimi sunuyor. ECOVACS'ın lider TrueDetect 3D engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi, TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve navigasyon teknolojileri ile güçlendirilen DEEBOT N8, daha güçlü, sorunsuz ve otomatikleştirilmiş bir temizleme deneyimi sunuyor.

TrueDetect 3D teknolojisiyle güçlendirilen ECOVACS DEEBOT N8, 3 boyutlu yapılandırılmış ışık teknolojisi ve 3 boyutlu tarama algoritması kullanarak robotun oda çevresini son derece hassas bir şekilde taramasına ve çarpışmalardan, sıkışmalardan veya dolaşıklıklardan kaçınmasına olanak sağlıyor. TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve gezinme teknolojisi sayesinde kat haritaları saniyeler içinde oluşturuluyor. DEEBOT N8, hangi odaların ve katların temizleneceğini seçiyor ve ilgili her bir kat haritası için optimum temizleme yolunu belirleyerek evin içinde akıllıca gezinebiliyor. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN