HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 9 Ocak 2019

Aşkın Ruhunu Art Desing ile Evinize Taşıyın

Magazinizmir
Aşkın ve tutkunun vazgeçilmez rengi kırmızı, kişiye özel mobilya tasarımlarıyla ön plana çıkan Art Design’ın Afrodit kanepesinde yeniden hayat buldu.

Aşkın temsilcisi Yunan Tanrıçası Afrodit’ten ilham alınarak tasarlanan Afrodit kanepeyle, Sevgililer Günü’nü sadece bir gün değil, her gün yaşayacaksınız.

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala vitrinler de aşkın tartışılmaz rengi kırmızıyla başımızı döndürmeye başladı bile. Aklımıza gelebilecek her ürün, sevginin ruhunu temsil eden kırmızıya bürünmüşken, klişe hediyelerden uzaklaşmayı düşünüyorsanız; sevdiğiniz insana konforlu bir hediye almaya ne dersiniz? Her 14 Şubat, yeni hediyeler ve değişiklikler için en uygun zamanlardan biri olduğuna göre evimizde de yeniliklere yer açmanın tam zamanı. Hem yenilikleri kucaklamak hem de evimizde sevginin gücünü yaşatmak için kişiye özel mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren Art Design, Art Deco tarzındaki Afrodit kanepe ile evlere tutkuyu taşıyor. Kış sezonunun vazgeçilmez dokusu kırmızı ipeksi kadife ile Afrodit kanepe, Sevgililer Günü’nü artık her gün yaşayacaksınız.

Kadife ile kırmızının muhteşem uyumunu bir kez daha gözler önüne seren Afrodit kanepe için Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, “Afrodit kanepe, evlerine kırmızının tutkusunu taşımak isteyen müşterilerimiz için aşkla tasarlanmış bir model. Birkaç sezondur, mobilyada en önemli akımlardan biri haline gelen Art Deco tarzını yansıtan Afrodit kanepe, chester modeliyle evinize hem sıcak hem de tutku dolu bir hava katacak’’ açıklamasında bulunuyor. Bu Sevgililer Günü’nde mobilyalarınızı değiştirerek aşk tazelemek istiyorsanız, birçok model alternatifi ve aklınızdaki tasarımların gerçek hallerini bulacağınız MODOKO’daki Art Design Art Deco mağazasına uğramanız yeterli. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN