HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 1 Temmuz 2021

2021 LGS ŞAMPİYONU GAZİEMİR ÇÖZÜM KURS’TAN

Magazinizmir
Liselere Giriş Sınavı ( LGS) sonuçları açıklandı. 1 milyon 83 bin 492 öğrencinin katıldığı sınavda 97 öğrenci tüm soruları doğru cevapladı.

İzmir Gaziemir’de tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alan Bilge Sarıaslan, ailesini ve eğitimcilerini gururlandırdı. Gaziemir Çözüm Kurs’ta başarılı öğrencilere plaket töreni yapıldı. Öğrenciler ve öğretmenler birlikte pasta kesti.
Türkiye Birincisi Bilge Sarıaslan, “Kendimi çok iyi hissediyorum. Çünkü tüm soruları doğru cevapladım. Herkes kadar çok soru çözmedim. Sınava verimli çalıştım. Yanlışlarıma geri döndüm. Bu konuda öğretmenlerim bana çok yardım etti. Gaziemir Çözüm Kurs’a çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Gaziemir Çözüm Kurs Müdürü Neslihan Kabaroğlu, “Bilge tüm soruları doğru cevapladı. 6 ayrı ilden Türkiye birincileri var. Bilge’de bu öğrencilerden biri. 500 tam puan alarak birinci olmayı başardı. Kitlesel başarıda istikrarımızı sürdürdük. Yüzde 0-1 arasında 18 öğrencimiz var. Genel başarımız oldukça güzel. Ailelerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederiz” dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN