HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 13 Şubat 2018

Valmont'ta Renk Demek Aynı Zamanda Bakım Demek!

Magazinizmir
Valmont, "Just Time Perfection" ile renge yönelik uygulamalar dünyasına attığı ilk adımı "Perfecting Powder Cream" ile sürdürüyor.

Valmont, "Perfecting Powder Cream" ile inovasyonu daha da ileri taşıyor ve yaşlanmayı geciktirici koruma uzmanlığı ile fondöteni birleştiriyor.
Doğal bir bitiriş sunankrem-pudra fondöten Perfecting Powder Cream, gün boyunca cildin ihtiyacı olan gençlik dokunuşunu sağlamak için yaşlanmayı geciktirici bileşenlerin gerçek bir konsantrasyonu ile nem sağlayan içeriklerle mutlak bir korunma ve rahatlama hissi vererek hem zengin hem de dolgun bir ten vadediyor.

PerfectingPowderCream,doğal haliyle mükemmelleştirilmiş bir ten renginehibrit formülü ile kavuşmanıza yardımcı oluyor. Valmont, bu hibrit dokuyu yaratmak için Alp Dağları’nın doruklarından makyajın bir etiket meselesi olduğu, büyüleyici bir ten renginin bütüncül bir sağlık görüşünü yansıttığı doğan güneşin ülkesi Japonya’ya keşfe çıktı ve krem-pudra formüllerinin tartışmasız beşiği, pigmentlerin harmanlanması denilince seçkin becerisiyle övünen Japon dokularının modern vizyonu ile Valmont’un seçkin bileşenlerinin İsviçre’ye özgü bilimsel uzmanlığını birleştirdi.

Her zaman en iyi ve parlağı arayan Valmont’un Perfecting Powder Cream’i zengin bir krem görünümünün altında cilde uygulandığında parlak ve satensi bir pudralı bitiriş sunuyor. Valmont Perfecting Powder Cream’in formülünde; UV ışınları altında cildin kolajen üretimini iki katına çıkararak cilde dirilik veren ödüllü bileşen Silisyum D² Kompleksi, suda ağırlığının on bin katını tutarak, kapsamlı yaşlanmayı geciktirici etkinliğiyle meşhur bir molekülün tam potansiyelini cilde sağlayarak gençlik veren Valmont Triple DNA, en üst nemlendirici kokteyli ile taze ve parlayan bir ten renginin ilk adımını oluşturarak rahatlatan Valmont H² Kompleksi ve foto yaşlanmaya karşı önlem olarak benzersiz bir koruyucu kalkan oluşturarak cildin güzelliğini bozan UV ışınlarını bloke eden geniş spektrumlu SPF 30 – PA +++yer alıyor.

Cildi nazik bir şekilde arıtan PerfectingPowderCream, hafif ve taze dokusu ile kusurları siliyor ve saten gibi pürüzsüz bir cilt oluşturuyor. Uygulaması kolay olan PerfectingPowderCream, pudra konforunda cildi sarmalarken doğal ve çok yönlü kapama sağlıyor. Açık ten renkliler için açık ten rengi ve orta ten renkliler için de orta bej ile sıcak bej olmak üzere toplam üç tonu bulunan Perfecting Powder Cream’in en etkili şekilde uygulanmasını sağlayabilmek için Valmont, ürünün yanına bir de birinci sınıf Cellbian marka sünger konumlandırarak ürüne antimikrobik bir uygulamanın ilave faydasını ekliyor.

Perfecting Powder Cream 628 TL.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN