HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 24 Mart 2017

Sun Real'den Anında Bronzluk

Magazinizmir
"Gelinlik giyeceğim ama bembeyaz bir tenim var" diye üzülmeyin. Düğün tarihi yakın solarium yetişmez demeyin; mutlaka Sun Real Solarium'a danışın.

Sun Real Solarium da bulunan Sunmake-up cihazı ile anında bronzluk sizi bekliyor. Sunmake-up yöntemi ile tamamen organic bitkisel krem ve sprey boya ile tam bir hafta boyunca istediğiniz bronzlukta gezebilirsiniz.

Geçici bronzluk sağlayan bu yöntem sayesinde özel günlerinizde artık bronz bir tonda olmanız mümkün. 2007 yılından beri Sun Real Solarium'un işletmeciliğini üstlenen Sevtap İçöz, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını söyledi.

Alsancakta toplam 145 metrekare bir Alana kurulu İzmir’in ilk ve tek Solarium Stüdyosu olan Sun Real, kurulduğu günden bu yana bronzluk isteyen müşterilerine hizmet veriyor. Ayakta ve yatarak bronzlaşma imkanı veren 8 solarium cihazı ve bir adet Sunmake-up sprey cihazı bulunan işletmede, konusunda uzman doktor ile botoks ve dolgu yapılabiliyor.

Son teknoloji epilasyon cihazıyla 4 seansta istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızında mümkün olduğu Sun Real’de çok uygun kampanya fiyatları ise sizleri bekliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN