HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 6 Aralık 2021

Sultan’s Derm ile Magazin İzmir Özel

Magazinizmir
Sultan’s Derm 2021 yılında Sultan Bozkurt tarafından İzmir’de kuruldu. Devamlı gelişme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde büyümeye devam etti. Yakın zamanda açmayı plandıkları iki şube ile de Türkiye’de güzellik adına büyük adımlar atmayı hedeflemektedirler. İlk olarak Folkart Tower’da hizmet vermeye başlayan Sultan’s Derm, daha detaylı bir hizmet vermek amacıyla güzellik merkezini İzmir Alsancak’a taşımıştır.

 Sultan Bozkurt, Sultan’s Derm’in kuruluş hikayesini ise şu şekilde tanımlıyor;
“Güzellik merkezlerinde karşılaştığım kötü deneyimler sayesinde bu alana duyduğum kişisel ilgilimin yerini kurumsal bir merkez açma hayali aldı. Ben kendime bakım yapmayı çok seven biriydim. Hep düşünüyordum neden ben böyle bir yer açmayayım, neden hayalim bir köşede dursun? Bu düşünce ile yola çıktım ve kendi salonumu açmaya karar verdim. Güzellik merkezimi açarken istiyordum ki tüm kadınlar ve erkekler kendileri için bakım yapmaya başlaşın. Kendine baksın, kendini güzelleştirsin. Ben de onlara örnek olabileyim. Ben kendim için sağlığıma da cildime de oldukça özen gösteriyorum. Güzellik ile ilgili her alanda danışanlarımıza, ekibim ve ben yardımcı olup kendileriyle barışmalarını sağlamak en büyük hedefim.”

Güzellik salonumuzda en çok önem verdiğimiz faktörler hijyen ve kalitedir. Güzellik salonlarının en büyük yanlışlarından biri de hijyeni arka plana atmaktır. Yaptırdığınız bir işlemin hijyen standartlarına uymaması halinde birçok sağlık sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaptığımız her işlemden sonra kullandığımız malzemeleri sterilize ediyor. Kişiye özel malzemeler ile hijyen ve kaliteyi en üst seviyede tutuyoruz.

Sultan’s Derm’de sadece kadınlara değil erkek danışanlara hizmet verilmektedir. Başlıca hizmetlerimiz, cilt bakımı, erkek- kadın lazer epilasyon, nail art, ipek kirpik, kaş lifting, kalıcı makyaj,imaj danışmanlığı, kişiye özel saç tasarımı ve daha birçok hizmeti veriyoruz. Güleryüzlü ve uzman ekibimiz ile danışanlarımıza en üst seviyede bir hizmet sunmaktayız. Merkezimizde vermiş olduğumuz zayıflama hizmeti bizi rakiplerimizden ayıran en önemli uygulamamızdır. Türkiyede sadece sayılı güzellik merkezlerinde bulunan Tesla Slim, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken TESLA inceltirken kas yaparak yağ yakar ve fit bir görünüme ulaşmanızı sağlar. İlk olarak yağın altındaki kas temellerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Danışanlarımıza sunduğumuz tesla slim uygulamasından olumlu geri dönüşler almaktayız.

Merkezimizde değer verdiğimiz ilkelerden biri de müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız her işlem sonrası danışanlarımızdan aldıkları hizmet hakkında görüşlerini belirtmelerini isteriz. Alınan hizmet sonrası müşterinin dilek ve önerilerini değerlendirmek daha samimi bir güzellik merkezi olmamızı sağlayan etmenlerdendir.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN