HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 7 Nisan 2017

Sağlık ve Güzellikte 13. Yıl

Magazinizmir
Sağlık ve güzellik sektöründe; onüç yılı geride bırakan Özel Mediart Ege Polikliniği sağlık ve güzellikteki son trend uygulamaları İzmir’liler ile buluşturmaya devam ediyor.

2004 yılından itibaren güzellik, sağlık, tıp alanındaki gelişmeleri, bilimsel yayınları ve yenilenen teknolojiyi takip ederek; güzeryüzlü profesyonel ekibi ile epilasyon, cilt bakımı, zayıflama gibi kişinin kendisini daha sağlıklı ve güzel hissetmesini sağlayan en yeni uygulamaları bir arada gerçekleştiren Özel Mediartege Polikliniği onüçüncü yılını kutluyor.

Sağlıklı ve güzel görünmenin herkesin doğal hakkı olduğunu vurgulayan Mediart Ege Polikliniği kurucusu Cemaliye Utkanlar 'teknolojideki son değişimler sağlık ve güzellik sektöründe de uygulanmaya başladı. Artık bu teknikler ile doğal, aşırıya kaçmayan ve sağlıklı sonuçlar elde etmek mümkün. Kurulduğumuz günden itibaren sektördeki bütün yenilikleri takip ederek hastalarımızın beklentilerini önce kalite ilkesi ile etik kurallar çerçevesinde uyguluyoruz.

Geçtiğimiz yıllar boyunca amacımız her zaman hastalarımızın sağlıklı, güzel ama kendisi gibi olmalarını sağlamak oldu. Güvenliği ön planda tutuyoruz. Karşılıklı uyum, kullanılan her türlü malzemenin bütün kontrollerinin yapılmış olması oldukça önemli. İster epilasyon olsun, isterse cilt bakımı öncelikli olan tedavinin güvenilirliğidir. Klinik çalışmaları yapılmış uygulamaları kullanmayı tercih ediyoruz.

On üç yılı geride bıraktığımız bu günlerde amacımız İzmir’de sektörde farklılık yaratmak. Son trendleri anlattığımız özel worksohlar ve seminerler gerçekleştirmeyi, bu alanda ortaya çıkan sorulara net cevaplar bulunabileceği, uygulamaların gösterilip, anlatılacağı bir seri bilgi paylaşımı toplantıları düzenleyeceğiz.

Amacımız en doğru bilgiyi sağlık ve güzellik için kullanmak. Aynı zamanda güzelliğin bir parçası olan sağlıklı beslenme ile ilgili de çalışmalar gerçekleştireceğiz. Uygulanan yöntemler ile güzel olmak sağlanabilir. Ancak bunun kalıcı ve sürdürülebilir olması doğru tedavi ile mümkündür. Amacımız kişiye en uygun bakımı en sağlıklı şartlar altında gerçekleştirmek.'

Cemaliye Utkanlar Kimdir?

İzmir’de doğan Cemaliye Utkanlar; ilk ve orta öğrenimini İzmir’de, yüksek okul öğrenimini ise Ankara Sağlık Yüksekokulu’nda yapmıştır.

Meslek hayatına kamu sektöründe başlayan Utkanlar, daha sonra Eczacıbaşı Holding’de 6 yıl kozmetik eğitmen olarak görev yapmıştır.

Strazburg ve Paris’de güzellik ve estetik ile ilgili eğitimler almıştır.

2004 yılında girişimci olarak Mediart Ege’yi kuran Utkanlar; 10 yıldır gelişen ve değişen bilimsel uygulamaları takip ederek çalışmaktadır.

Aynı zamanda sosyal sorumluluk bilinci ile Liyakat - Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği ve Ege Sağlık Kuruluşları Derneği, Sağlıkta Birlik Derneği, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği - PERYÖN, Arap İş Adamları Derneklerine üyedir.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN