HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 21 Şubat 2018

Özge Ulusoy Güzellik Sırlarını Paylaştı

Magazinizmir
Kozmetik ve bakım ürünleri satan Makping.com web sitesinin etkinliğine katılan Özge Ulusoy, davetlilerle güzellik sırlarını paylaştı.

Renkli kozmetikten parfüme, cilt bakım ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar onlarca ürünü güzellik meraklılarıyla buluşturan Makping.com sitesi davetliler tarafından büyük ilgi gördü.
Akaretler’de yeni açılan Quppa Caffe’de davetlilerle bir araya gelen Özge Ulusoy, hayatına dair bilinmeyenlerini ve güzellik sırlarını anlattı. Ekranların aranılan yüzü olan Ulusoy, etkinlik sırasında her zaman bakımlı olduğunu ve bakımına önem verdiğini dile getirdi.

Özge Ulusoy; "Birkaç Parfümü Karıştırıp Kullanıyorum"

Kokusunun kendisine özel olmasını sevdiğini söyleyen Ulusoy, iki parfümü karıştırdığını ve genelde dikkat çekici ağır kokulardan yana tercihini kullandığını söylerken güzelliğinin sırrının iyi ve kaliteli bir yaşam sürmekten geçtiğine inandığını da sözlerine ekledi. Haftada ortalama dört gün spor yapan Özge Ulusoy, günde en az iki litre su içmeyi de ihmal etmiyor.

Özge Ulusoy; "Süslü Bir Kadınım"

Kendini süslü ve kokoş olarak tanımlayan Özge Ulusoy, kozmetiğe çok düşkün olduğunu ve her türlü fiyat aralığında ürünler kullandığını sohbet sırasında açıklarken evinde hazır aldığı yüz maskelerini uyguladığını, estetiğe karşı olmadığını ve zamanı geldiğinde gerekirse yüzüne müdahale yaptırabileceğini de dürüstlükle ifade etti. Makping.com’un düzenlediği sohbet toplantısı sırasında makyaj çantasını açıp, her daim çantasında taşıdığı ürünleri de katılımcılarla paylaşan Ulusoy, yüz maskeleri ve lazer gibi daha hafif yöntemleri tercih ettiğini de sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN