Nöral Terapi Nedir ?

Nöral Terapi tedavisi güç yahut tedaviye direnç gösteren hastalıklarda tedavi için vücudun çeşitli bölgelerine anestezik ilaç enjeksiyonunu içeren bir sistemdir.Temelinde, sağlıklı bir kişinin vücudunda serbestçe akan enerji anlayışı vardır. Yaralanma, hastalık, beslenme bozukluğu, stres ve hatta yara izleri bu serbest akışı bozar ve müdahale bölgeleri denilen enerji düzensizliğinin oluşmasına yol açar. Alman araştırmacıları hastalıkların ve kronik ağrıların %40'ının vücuttaki müdahale bölgeleri kaynaklı olduğunu tespit etmişlerdir.

Nöral terapinin amacı bu müdahaleyi düzeltmek ve hastalığı veya semptomu tedavi etmektir. Nöral terapi çok yaygın olarak kronik ağrıları geçirmek için başvurulan bir yöntem olsa da aynı zamanda alerjiler, bahar nezlesi, baş ağrıları, astım, kireçlenme, romatizmal hastalıklar, hormon düzensizliği, spor veya kas yaralanmaları, safra kesesi, kalp, karaciğer hastalıkları, depresyon, baş dönmesi, adet dönemi ağrı ve krampları, deri ve dolaşım problemleri için de tedavi edicidir.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Nöral Terapi, tedavi, hastalık, vücut, anestezik, ilaç enjeksiyonu, sağlık, Yaralanma, beslenme bozukluğu, stres, yara izi, enerji düzensizliği, kronik ağrı, semptom, alerji ,bahar nezlesi, baş ağrısı, astım, kireçlenme, romatizmal hastalık, hormon düzensizliği, spor yaralanması, kas yaralanması, safra kesesi, kalp hastalığı, karaciğer hastalığı, depresyon, baş dönmesi, adet dönemi ağrısı, deri ve dolaşım problemi, izmir, yaşam