HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 2 Mart 2018

Neştersiz Değişimin Adresi "Imperial"

Magazinizmir
Uzman diyetisyen Özlem Posbaşoğlu tarafından Nişantaşı’nda kurulan Imperial, sağlıklı ve kaliteli yaşamak isteyenlerin, formuna ve kendine özen gösterenlerin favori adresi olarak öne çıkıyor.

Uzun yıllar yurt dışında yaşamış ve estetik alanında birçok çalışmaya imza atmış olan uzman diyetisyen Özlem Posbaşoğlu ve ekibi tarafından uygulanan Imperial hizmetleri arasında neştersiz güzelliğin ezber bozanları olarak çok konuşulan
Cryo 21, Lenf ve Format bulunuyor.

-40 derece soğuk ile kalıcı olarak, ağrısız, neştersiz ve acısız, kısa sürede etkisini gösteren Cryo 21, dünyanın en yeni nesil ve en popüler zayıflama tekniği olarak tanınıyor. Dünyaca ünlü yıldızların forma girmek ve fazlalıklarından kurtulmak için tercih ettiği Cryo 21,Türkiye’de sadece Imperial’de bulunuyor. Bağımlılık sorunları için de çözümler sunan Imperial insan sağlığını olumsuz etkileyen sigara bağımlılığının dünyadaki en kesin tedavisi olarak görülen Format’ı uyguluyor. Bu yöntem sadece sigara ile sınırlı kalmıyor, bağımlığa neden olan tüm yiyecek ve içecekler konusunda etkisini kalıcı olarak gösteriyor. Çikolata, hamur işi, börek, gazlı içecekler, tuz, şeker, çay, kahve, tatlı gibi gıda bağımlılıklarını tamamen ortadan kaldıran Format danışanlarının beslenme alışkanlıklarını yeniden düzenliyor, kilo verilmesine de destek oluyor. Mevsim değişimleri, uzun yolculuklar, coğrafi koşullar, dönemsel etkiler, stres gibi faktörlerle yaşanan ödem ve şişkinlik problemleri için Imperial’in sunduğu Lenf terapi, vücuttaki rahatsızlıkların, bölgesel şişkinlerin kısa zamanda gideriyor, bedensel ve zihinsel rahatlama sağlıyor.

Dünyanın En Yeni Estetik Devrimi, Buzdan Gelen Güzellik Cryo21 Imperial ile Türkiye’de…

Kısa vadede en etkili bölgesel zayıflamayı sağlayan, dünyanın son teknoloji estetik devrimi Cryo 21 Türkiye’de sadece Imperial’de uygulanıyor. Uzman diyetisyen Özlem Posbaşoğlu ve ekibi tarafından masaj yapılarak uygulanan Cryo 21 buzla zayıflama olarak bilinen soğuk lipolizin en yeni jenerasyonu olarak benzerlerinden ayrılıyor. -10 derece ile uygulanan bilinen yöntemlerin aksine -40 derece ile dokulara zarar vermeden yapılan Cryo 21 daha ilk seansta yağ dokusu üzerinde etkisini gösteriyor. -40 derece soğuk, yağ hücrelerinin sıcaklığını düşürülmesini sağlıyor ve yağ dokularına termal şok yapıyor. Soğukla parçalanan yağ hücreleri lenf sistemi ve kan dolaşımı ile vücuttan doğal bir şekilde atılıyor. Cerrahi yöntemlere alternatif, neştersiz, ağrısız, acısız, soğuğu hissetmeden, -40 dereceden olumsuz etkilenmeden, hiçbir yan etkisi bulunmayan Cryo21 bölgesel zayıflamanın dışında kaliteli ve sağlıklı yaşamı sağlayan farklı özelliklere de sahip. Cryo21 kan dolaşımını arttırıyor, vücudu toksinlerden arındırıyor, selülitleri azaltıyor, dokuları sıkılaştırıyor, kasları canlandırıyor, lenflerin dayanıklılığını arttırıyor ve vücudu yeniliyor. Bölgesel fazlalığa neden olan yağ hücrelerini tamamen yok eden Cryo21, yağlanma potansiyeli olan dokulara da müdahale ediyor ve basen, kalça, yüz, kol, sırt, bel, göğüs, göbek, gerdan, boyun, bacak bölgelerinin tamamen forma girmesini sağlıyor. Uygulama daha ilk seansta etkisini gösteriyor. Yağ dokusunda gözle görülür bir azalma oluyor. Seans sonrası hızla ve kolaylıkla günlük hayata geri dönülüyor. Aynı anda birden çok bölgeye uygulanabiliyor. Sorunlu bölgelere göre 1 hafta ya da 15 günde bir aralıklarla yapılıyor.

Abur Cubura ve Bağımlılıklara Format’la Imperial’de Son!

Format uygulaması sigara ve kilo aldıran, diyet yaparken kendinizi yemekten alıkoyamadığınız hamur işleri, ekmek, makarna, tatlı, çikolata gibi yiyeceklere karşı olan bağımlılığı tamamen ortadan kaldırıyor. Uzman diyetisyen Özlem Posbaşoğlu’nun Fransa’da uygulamaya başladığı Format tekniği sigara bağımlılığını kalıcı olarak ortadan kaldırıyor, yeme alışkanlıklarının değişmesini sağlıyor, kilo vermeye engel olan gıdaların tüketilmesinin engelliyor. Uygulama gıda kategorisinde sadece karbonhidrat ve tatlılar da değil, et, peynir, çerez, tuz, kahve ve çay için de kullanılıyor.

Lenf Tedavisi ile Ödemlere ve Şişkinliklere Veda!

Dönemsel olarak sıkça görülen ödem ve şişkinlik, yaşam kalitesini düşürdüğü gibi vücut sisteminde de sıkıntılara neden oluyor. Imperial’in özel Lenf terapisi öğle yemeği arası gibi oldukça kısa bir sürede ve kalıcı bir şekilde bu rahatsızlığa çözüm sağlıyor.

Sağlıklı ve kaliteli yaşamak isteyenlere, güler yüzlü ve konusunda uzman ekibiyle, etkili ve kalıcı yöntemler sunan Imperial tüm danışanlarının hayatına ayrıcalıklar katıyor.

www.imperialform.com
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN