HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 25 Ocak 2018

Margot Robbie'nin 5 Güzellik Sırrı

Magazinizmir
'I, Tonya' filmiyle kazandığı 90. Oscar Ödüllerindeki en iyi kadın oyuncu adaylığıyla isminden oldukça söz ettiren başarılı oyuncu Margot Robbie'nin 5 güzellik sırrını sizin için bir araya getirdik.

Keskin Lob

Kameraların önüne ilk çıktığında uzun saçlara sahip olsa da lob kesimin çekim alanına giren Margot Robbie bu orta uzunluktaki saçları kusursuzca taşıyor. Yüksek topuzdan geniş Hollywood dalgalarına birçok farkı modeli saçlarına uygulayan güzel yıldız, lob kesimin nasıl kullanılacağına dair ders veriyor.

Güçlü Kaşlar

Elmacık kemikleri, dudakları ve gözler kadar Margot Robbie'nin yüzündeki en belirleyici özelliklerden biri sahip olduğu gür kaşlar. Saçlarından daha koyu renkte ve karakteristik, uzun şekilli kaşlarıyla Margot Robbie'nin bakışları, etkileyici bir anlam kazanıyor.

Gerçek Sarışın

Başarılı oyuncuyu tatlı kızıldan gizemli kahveye birçok saç tonuyla gördük. Ama aslında o bir gerçek sarışın. Her ne kadar koyu renkli saçlarla daha rahat hissettiğini söylese de Margot, sarı saçlarıyla Hollywood'un yeni nesil Marylin'i olmaya aday.

Porselen Cilt

Margot'nun güzelliğinin temel noktası, porselen bebekleri andıran pürüzsüz cildi. Güzel yıldızın bakım rutini Hollywood'un en çok konuşulanları arasında. Göz altları için klasik soğuk kaşık tekniğinden yararlanan genç oyuncunun olmazsa olmazı ise banyodan hemen sonra, gözenekler açıkken uyguladığı kağıt maskeler.

Cesur ve Sofistike

Umursamaz ıslak göünümlü saçlar ve neon renkli bir farın kırmızı halıda boy gösteremeyeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Margot Robbie, cesur tercihleri ve sofistike güzelliğiyle aykırı görünümleri ehlileştirmekte oldukça başarılı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN