Kordon'da Spor Zamanı

Sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak isteyen her yaştan insana hitap eden fitness, artık salonlardan kentin yeşil alanlarına, sahillerine, parklara, sokaklara taştı.İzmir’de Gökhan Kademoğlu ve Volkan Kademoğlu kardeşler tarafından kurulan GençVeFit (gencvefit.com) adlı internet sitesinin üyeleri Birinci Kordon’da buluştu.
Her yaştan onlarca kişi, çimlerin üzerinde şınav çekti, zıpladı, egzersiz yaptı. Şimdiden binlerce üyeye ulaşan GençVeFit’in amacının spor salonuna üye olmaksızın evde, bahçede, parkta spor yapmaya olanak sağlamak, kişinin kendisinin antrenörü olmasına yardımcı olmak olduğunu dile getiren Kademoğlu kardeşler, etkinliğin tamamen ücretsiz düzenlendiğini belirtti. Sitede birçok egzersiz programları, sağlıklı beslenme tavsiyeleri, aktif ve sağlıklı yaşam ile ilgili ipuçlarının da yer aldığı dile getirildi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir kordon, kordon spor vakti, izmir kordan spor, Gökhan Kademoğlu, Volkan Kademoğlu, gençvefit izmir, izmir birinci kordon, izmir antrenör, izmir sağlıklı beslenme, izmir egzersiz, izmir sağlıklı yaşam, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti