HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 5 Mart 2020

JOWAE NEMLENDİRİCİ YÜZ MİSTİ İLE ANINDA FERAH VE NEMLİ CİLT!

Magazinizmir
Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Nemlendirici Yüz Misti ile günün her anında cildinizi ferahlatırken nemlendiriyor ve anında tazelik sunuyor!

 Tüm cilt tipleri ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan yüz misti, %97 doğal kaynaklı içerikleri ile cildi tedaviye hazırlıyor, derinlemesine nemlendiriyor ve cildin doğal dengesine kavuşmasını sağlıyor. Günün her anında, makyaj öncesi ve sonrası kullanıma uygun olan mist, tazeleyici bir bakım ritüeli sunuyor. Antioksidan etkili Lumifenol ve canlandırıcı özelliğe sahip sakura çiçeği suyu formülüyle ışıltılı ve ferahlamış bir cilt için eşsiz bir bakım sağlarken; saf su, bambu suyu ve yasemin notaları ile Asya esintilerinin eşsiz ferahlığını cildinizde hisettiriyor.

Fiyat: 94 TL (200ml)

 

JOWAE MISTI NASIL KULLANILIR?

 

Jowaé mistinizi ister cildinizi bakıma hazırlamak için ister tonik gibi kullanabilirsiniz.

 

Birkaç saniyede cildinizi yenilemek için misti yüzünüze püskürtün. Anında nemlenen cildinizin ve sakura çiçeğinin büyüleyici kokusunun tadını çıkarın!

 

Ferahlatıcı bir etki için Jowaé mistinizi buzdolabında muhafaza edebilir ve gün içinde dilediğiniz kadar kullanıp cildinize eşsiz bir ferahlık sunabilirsiniz.

 

Jowaé mistinizi makyaj sonrası sabitleyici son bir dokunuş için kullanabilirsiniz!

 

 


JOWAE Hakkında:

Cilt her gün kirlilik, ultraviyole ışınlar, stres, yorgunluk gibi cildin dengesini bozan iç ve dış saldırılara maruz kalır. Jowae, günlük saldırılara maruz kalan cildi doğal dengesine kavuşturmayı hedefler. Bitkisel kozmetik alanında yapılan çalışmalardan ilham alarak geliştirilen ilk cilt bakım markası olan Jowae, %95 (1) doğal kaynaklı içeriklere sahip dermokozmetik ürünler sunar. Patent başvurusu yapılan, antioksidan etkili doğal aktif içerik Lumifenol (2) ve Kore’nin medikal & geleneksel bitkilerini bir araya getirir. Jowae paraben, kimyasal koruyucu, mineral yağ, silikon (3), hayvansal içerik (4), ve sentetik renklendirici içermeyen bir cilt bakım markasıdır. Mükemmel bir cilt hayalini, Güney Kore’nin medikal ve geleneksel bitkileri ile gerçeğe dönüştürür!

 

#jowae_turkey #doğaldenge

 

Jowae Türkiye Hakkında Detaylı Bilgi için:

https://www.facebook.com/jowaeturkey/

https://www.instagram.com/jowae_turkey/

http://www.jowae.com.tr/

FACEBOOK İLE BAĞLAN