HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 15 Mart 2017

En Doğal Görünümü Kapatıcı

Magazinizmir
Nars’ın yeni Soft Matte Complete Concealer’ı, yüksek kapatıcılıkla birlikte sunduğu doğal görünümle henüz mükemmel kapatıcıyı bulamayanların vazgeçilmezi olmaya aday!

Şöyle bir kapatıcı düşünün ki; yüzünüzdeki cilt lekeleri, ton eşitsizlikleri ve izler için yoğun kapatıcılık sağlayan ve bunu yaparken de cilde maske görünümü vermeden doğal bitiş sağlayan…

Aradığınız mükemmel kapatıcıdan beklentiniz bu özellikler ise sizi Nars’ın yeni Soft Matte Complete Concealer’ı tanıştıralım. İçerdiği kolajen ve canlandırıcı peptidler ile gözeneklerin ve kırışıklıkların yatışmasına ve azalmasına yardımcı olan ürün, bir kapatıcıdan çok daha fazlasını sunuyor. Formülündeki hiyalüronik asit ile cildin nem ve dolgunluk kazanması için de mücadele ediyor. Bunun yanında günlük antioksidan savunma özelliği, A, C ve E vitaminleriyle çevresel etkilere karşı koruma da sağlıyor. Daha ne olabilir ki? Biz bayıldık! 

Özel Formül

Ürünün formülünde yer alan yüksek kapatıcılığa sahip gelişmiş tozlar, yüzdeki çizgi ve gözeneklerin içinde birikme yapmıyor ve yine içeriğinde yer alan özel Optimal Diffusion Powder ise cilt kusurlarının anında flulaşması için etki yaratıyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN